Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel teszteltem facelle...

Reggel teszteltem facelle tesztel pozitív lett, halvány de egyértelmű pozitív. Este predicror és facelle is negatív. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom még meg se kellett jönnie vagy csak 1-2 napot késik. Ilyen korai tesztelés fontos h koncentrált vizeletből történjen. ezért lett pozitív neked is most reggeli pisiből és az estiből negatív mert az nem elég koncentrált olyankor. Holnap után reggel tesztelj újra. Akkora már erősödnie kell ha nem jönne meg.
2019. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Másik lehetőség a kémiai terhesség.
2019. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a hcg ahhoz h este is kimutassa
2019. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Hányadik napon jársz? Mert ha még meg sem kellett volna jönnie simán lehet hogy reggel pozitív és utána jóval hamarabb vagy délután negativ még. A lényeg, hogy ha pozitív, akkor 2 naponta erősödjön :)
2019. nov. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A reggeli clear blue negatív. Most kellett volna megjönie. Akkor ez már bukta.
2019. nov. 20. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ah az nem biztos, ha még ma sem jön meg, csinálj tesztet. Nekem 3 terhesség volt. Az első a kimaradt után 5 nappal lett halvány pozi, a második a kimaradt után 3 nappal éppen éppen látszott, a harmadik meg mensi előtt 8 nappal erős pozitív. Szóval... Még nyugi
2019. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Clear blue nekem negatív volt 15 pdon is. Az nálam 2 nap késés volt.
2019. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!