Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Üdvözlök minden ide tévedőt!

Van két gyönyörű szép két csíkos terhességi tesztem.

Viszont laikus ként segítséget szeretnék kérni azoktól akik voltak már ilyen helyzetben.

4 hetes és 4 napos várandós lehetek, viszot amióta megtudtam hogy várandós vagyok, volt már bő krémes folyásom, halványrózsaszínes folyásom, és mostmár ott tartok hogy kissé véres folyásom van.

Rengeteg sok mindent olvastam az interneten, de elsősorban hogy biztosra menyjek mai napon sűrgős esetként megyek a nőgyógyászhoz.

Aki volt hasonló helyzetben,mit tett vagy milyen tanácsot tudna nekem adni?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2019. nov. 20. 06:14
 1/4 AkireM ***** válasza:
100%
Szia! Nekem modt volt pont 3 pozi tesztem predictorral es sajnos igy kezdodott mint neked , vegul megjott.. kemiai terhesseg volt.. vmi elkezdodott de nem sikerult megtapadni :( doki ilyenkor semmit nem lat olyan picike, viszont nem vesztesz vele ha elmesz megnezetni hatha csak proginpotlas kell! Nagyon nagyon drukkolok !! Irj hogy minvolt a dokinal !! :)
2019. nov. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettőnél sztk-s nőgyógyászhoz mentem, ahol megvizsgáltak, majd közölték, hogy a természet szelektál. A harmadiknál magándokihoz mentem (előtte már voltam, megtalálta a hibát), kaptam progipótlást, és végre lett egy gyönyörű kislányom :)


Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy az sztk-ban nem foglalkoznak ilyenekkel, míg nincs szívhang.

Én azt mondom neked ha van lehetőséged, menj magánhoz.

2019. nov. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor megcáfolnám az sztk-s orvoslás..

3.terhességnél úgy voltam mint te. Kaptam gyógyszert, hogy megmaradjon a terhesség. Hetente hívott ultrahangra vissza teljesen a 8.hétig.

Most 10 éves nagylány :)

2019. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, ha csak progi hiány akkor kapsz gyógyszert és megmarad. Ha kémiai akkor sajnos az sem segít. De egy próbát megér szerintem.
2019. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!