Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Szerintetek ebből mi fog kisülni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten hétfőn kéne megjönnie. Babatervezés alatt állunk, együtt is voltunk abban az időszakban a férjemmel amikor kellett. Volt pozitív ovu teszt is.

Múlthét óta annyit járok pipilni, mint a fene /inni nem is bírok annyit amennyi kijön :D/, néha görcsölök össze vissza, szúrkál /olyasmi mint a ovu fályások/, hányinger, folyás stb. Teszteltem tegnap előtt de negatív lett.

Légyszives ne offoljatok.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2019. nov. 20. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Vagy terhesség, vagy mensi😊
2019. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jobban örülnék az előső varjánsnak :) Köszi :)
2019. nov. 20. 08:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én ilyen korán sok pisilés miatt volt, hogy reméltem a babát de húgyúti fertőzés volt. Nem kell csípnie, megvannak a különböző fokozatai annak is. Nekem pl már 3 keresztes a vizeletem, ha enyhén csíp. Alhasi görcsölés és késés volt mellé, elég komolyan, fix 28 napos ciklus mellett 35 napra jött meg, pedig tényleg bíztam a babában. (Azóta van 2 gyerek egyébként)

Persze ettől neked lehet baba de egyelőre csak találgatni tudunk, jópár nap van még hétfőig.

2019. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3as :) Nálam még az a probléma, hogy a mensim nem Volt rendszeres. Norcolut után megjött és most örülnék is meg nem is ha megjönne/nemjönne. Baba lenne vagy beállna a havi rendszeres /mint az utalás :D/
2019. nov. 20. 08:45
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Belelovallod magad a semmibe
2019. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5ös, a reményhal...tudod.

Komolyan mondom, nincs olyan portál, ahol az embert ne fikáznák, néznék le.

Tudom ez az oldal inkább a marhaságok oldala és igen, tudom, hogy vannak olyan kérdések, hogy az ember el Sem tudja dönteni hogy most sírjon vagy nevessen.

Inkább ne is olvastad volna el és szóltál volna hozzá. Bölcsebb maradtál volna.

2019. nov. 20. 08:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem többen mondták, hogy a folyás "milyensége" előjel volt. A vizesebb, hígabb állagú menstruációt jelzett, a "tömörebb" pedig terhességet. De persze ez sem mindenkire igaz. Az viszont biztos, hogy ilyenkor a gyakori pisilés meg az ilyen-olyan fájdogálás még nem igazán vetít előre semmit.
2019. nov. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen kérdéseket csak az ír ki, aki még sosem volt terhes. Olvass egy kicsit utána hiteles forrásokból, ilyen korán semmiféle terhességi tünet nincs. Amit érzel, azt beképzeled vagy felnagyítod. Higgadj le, egy hét múlva kiderül.
2019. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg pont a terhesség elején volt olyan a vizes és sok a folyásom, hogy néha olyan volt mintha bepisilnék. Persze ez sem a nem várt előtt. Első tünetem a mellfájdalom volt 5 hetesen.
2019. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Negatív a teszted. Nincs hcg, nincs terhesség. Hétfő még messze van.

Valszeg pms tüneteid vannak. Kora terhes tünetek nincsenek.

2019. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!