Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztjeimet?

Megnéznétek a tesztjeimet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor van ovum mert rendszertelen a ciklusom. Pár évvel ezelőtt is használtam de akkor egyértelmű volt! Most viszton folyton ott van a teszt csík is nem csak a controll! [link]

2019. nov. 20. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.-i tűnik a legerősebbnek, de nem mondanám egyértelműen pozitívnak, hiszen akkor pozitív, ha a teszt csík legalább olyan erős, mint a controll csík. Mennyire rendszertelen a ciklusod?
2019. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Júniusban volt egy missed ab műszeres befejezéssel azóta 35-30-25-28-24 napokra jött meg. Nincs olyan ami erősebb vagy legalább ugyan olyan erős
2019. nov. 20. 14:59
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Ez pozitív egyértelműen.Dehogy kell ugyan olyan erősnek lennie ez hülyeség.Gratulálok kérdező:)
2019. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ezek most ovulációs tesztek vagy terhességi tesztek?
2019. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3as ezek ovulációs tesztek...

Kérdező szerintem próbálkozott szervezeted de én azt gondolom ebben a ciklusban nem volt ovulációd

2019. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek ovulációs tesztek! :) akkor nem jelent bajt, hogy mindig megjelenik a teszt csík is?! Már megijedtem,hogy talán pcos lehetek. Holnap megyek egyébként nőgyógyászhoz, a ciklusom miatt. Engem nagyon aggaszt,hogy nem áll be. Szültem már kétszer és mindig vissza állt a ciklusom 28 napra. Remélem nincs bajom. Amúgy elég intenzív alhasi görcseim vannak, meg jön érzés de most aztán tényleg korai lenne még.
2019. nov. 20. 16:24
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Elvileg teljesen normális, ha halványan ott van a teszt csík.


Nem tudom, de nekem egyértelmű volt, hogy ezek ovutesztek... Első voltam.

2019. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam ilyent bele is őrültem volna folyton nézni izgulni.
2019. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Na csak csak pozitív lett! Ma délutáni

2019. nov. 21. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor majd számolj vele, hogy várhatóan ennyivel tolódni fog a menstruációd is. Megy a drukk!
2019. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!