Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszakítás miért nem...

A megszakítás miért nem védekezés, ha a férfi minimum 24 órával előtte nem ejakulált, pisilt is nyilván addig sokszor, és el sem élvez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az előváladék nem tartalmaz spermiumot, csak akkor kerülhet bele ha előtte nem sokkal már volt ejakuláció.

2019. nov. 20. 19:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Hát akkor csináld így! ;) Hajrá!
2019. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Jól tudod. De akkor még mindig ott a kockázat, hogy a férfi nem tudja időben megszakítani a közösülést. Amúgy meg milyen béna dolog már, hogy pont a csúcson szakítja meg az ember az aktust. Szóval, ha minden jól megy, akkor védekezésnek tekinthető, de gyakorlatilag nagyon rossz hatásfokú védekezés. Ja, és a nemi fertőzés nyilván nem kerülhető el ilyen módon.
2019. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem magam miatt kérdezem, csak érdekel!

Nővérem 15 éve védekezik így, egyetlen egyszer volt megszakítás nélkül, abból lett a baba.

Engem inkább a módszertana érdekel, hogy mégis ha mindent betartanak akkor mitől csúszhatna be?

Most a hibafaktort zárjuk ki. Tegyük fel hogy a férfi tényleg csak percekkel utána megy el mondjuk orálisan.

Azért tettem fel a kérdést mert itt gyakorin olyanokat olvasni hogy gyógyszer mellett megszakítással lett terhes meg hogy ez nem védekezés.

Én meg máshogy látom a környezetemben.

2019. nov. 20. 19:55
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Az előváladékban is lehetnek spermiumok...

Én is gumi nélkül szeretem a legjobban, de sajnos nem mindig lehet... :( Mondjuk akkor is a legjobb punciba elélvezni :D

2019. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De pont ezaz hogy azt olvasom, az előváladék nem tartalmaz spermiumot!

Csak ha előtte nem sokkal volt már ejakuláció!

2019. nov. 20. 19:59
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem védekezés, mert nagyon nagy önuralmat, uraltságot igényel a férfitől, és ez sajnos ritka, mint a fehér holló.
2019. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát igen nyilván feltételezve hogy a férfi tapasztalt és nem hibázik.

De akkor csak védekezés... Hiszen ennyiből meg a nő is hibázhat a fogamzásgátló szedésénél, vagy a férfi az óvszer felhúzásánál.

Körülményes, de védekezés.

2019. nov. 20. 20:08
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Lehet lepontozni, nálunk is mindig működött a megszakítás, soha nem volt belőle baj. Párszor elment bennem a párom, mikor nem volt peteérésem, abból se lett semmi, aztán mikor pont középidőben ment el bennem, egyből terhes lettem. 😅 Persze nálunk nem volt baj, hogy jön a baba és nem is mondom, hogy más 'védekezzen' így, tudom, van olyan is, hogy spontán peteérés.

Egyik barátnőmék is így csinálják, náluk se lett baj.

2019. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

Mert ide mindenki azt ír, amit akar. Szeretik egymást rémisztgetni mindennel. Igazából ezek a félinformációk a legkárosabbak. Hallják este a durex reklámban, hogy "az előváladékban is lehetnek spermiumok" azt puffogtatják. Nyilván LEHET. ha előtte volt valami. meg elhiszik a szomszéd mari pletykálástát, hogy a julis is úgy lett terhes. Nyilván senki sem reklámozza, ha béna...

Mivel pearl indexe is van, nyilván védekezésnek számít.

2019. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontoztam :)

Igen, olyanok szerintem se használják, akik semmiképp nem akarnak babát. Nyilván nagyon tisztában kell lenni a hibalehetőségekkel, de olyanok, akiknek nem lenne gond a baba, lehet hogy jobban járnának vele mint a sok hormonnal.

De persze kinek mi :)

2019. nov. 20. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!