Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Volt valaki így?

Mi lehet ez? Volt valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előző hónapba volt egy kémiai terhességem ami magától távozott!

3.napja késik elvileg, és a teszt negatív, tegnap voltam vérvételen ahol a progreszteron szintet nézték. Dr.nő hívott hogy nagyon alacsony 4 es :(

Akkor most miért nem jön meg? Egyáltlán nem érzem hogy megjönne szurkál a petefészkem időnként fehér krémes folyás jön ki.

Volt már valaki így? Később lehetett a peteérésem, vagy egyszerűen a múlthónap miatt csúszik a mensim?

Köszönöm aki ír!


2019. nov. 21. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség felboríthatja a menzeszt.
2019. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4nmol? Mert akkor nem volt peteérés
2019. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ennyit mondott telefonon az orvos hogy 4-es! Én eddig nem követtem ennyire nyomon hogy mi micsoda :(
2019. nov. 21. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 4nmol akkor tuti nem. Ha 4ng/ml akkor 3.18 a szorzó. És akkor lehetsz épp ovulacio után. Ezért nem mindjedj a mértékegység.
2019. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Azt mondta a dr nő hogy 4 es a progreszteron szintem es ha pozi lenne a tesztem most akkor minimum 20 asnak kéne most lenni.

Így akkor lehet hogy a masodik amit írtál nem? Igazából jele nincs hogy megjonne legalabbis egyenlőre nem érzem. Az elmúlt 3 hétbe múlt héten is par napig erős szurkalodas volt es azelőtti héten is. Olyan mint maskor peteereskor. Így most már nem tudom mi van.😥 Nagyon örülnék ha pozi tesztem lehetne 3. baba lenne, de mar annak is örülnék ha akar megjonne hogy tudjam újra kezdeni a hónapot.

2019. nov. 21. 15:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Egyenlőre annyi változás van hogy tegnap es ma néha egy egy csepp barna néha piros jön. De nagyon minimális ahhoz képest ahogy szokott. Hasam neha fajdogal de az is inkabb bal oldalt a petefeszkemnel. Nagyon jó lenne tudni most miert nem jön meg😥
2019. nov. 23. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!