Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihagytam egy tabit, de belém...

Kihagytam egy tabit, de belém élvezett a párom 2x is. Mennyi az esélye, h babánk lesz?

Figyelt kérdés

A menstruációs telefonos naptár app-on azt jelezte aznapra , h magas a "teherbeesési lehetőség", mivel a menstruációm 1.napja után voltam 12 nappal.


Még korai tesztet venni...



2019. nov. 21. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta tájékoztatója is írja, hogy ilyenkor kiegészítő fogamzásgátlást kell alkalmazni. Csak a Jóisten tudja, mi történt.
2019. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány órával később vetted be a kihagyott tablettát?
2019. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A papírja azt írja, h csak 12 óra alatt lehet pótolni a kimaradt szemet. Ha nem sikerül, akkor csak a megszokott időben kell bevenni a következőt.

Sajnos nem tudtam időben pótolni!

2019. nov. 21. 10:11
 4/8 anonim válasza:
85%

szerintem nem olyan nagy az esélye

vannak akik évekig próbálkoznak mire összejön a gyerek

2019. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm fogamzásgátló szedése mellett lett terhes (1-2 szem kimaradt neki elmondása szerint) Azóta megszületett az egészséges kislánya.Szóval van rá neked is esélyed.
2019. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A menstruációs telefonos naptár app-on azt jelezte aznapra , h magas a "teherbeesési lehetőség"


WTF? Fogamzásgátló tabletta szedése mellett nincs ovuláció. Minek nézegeted az ilyen naptárt? Semmi értelme.

2019. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert ő tudatosan nem vette be a tabit. Gyereket szeretne, anélkül hogy megbeszélték volna a párjával.
2019. nov. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:

Kedves kérdező lány!


Nézd... vagy sikeresen célba ért legalább 1db farkincás a millióból, vagy mégsem.

Vagy igen, vagy nem.... tehát 50/50 % esélye van mindennek.


De azért ne aggodalmaskodj előre... Aggódás okán még soha semmi nem változott meg.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!