Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt az óvszer múltkor....

Kiszakadt az óvszer múltkor. Mennyi esély így a terhességre? (lent)

Figyelt kérdés
tegnap aktus során baleset történt és bennem ment el. elvileg a mai napon (a ciklusom 28.napján) kellett volna megjönnie, (bár általában 31 napos) a teszt negatív eredményt mutat. van egy 72 órás tabim de fogy az idő. Lelki okok miatt nem venném be ha nem szükségeltetik.

2019. nov. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Esélyed van terhességre, ha nem is maximális.

A fö kérdés, hogy egy esetleges terhességet meg tudsz-e tartani, vagy semmi esetre sem jöhet szóba egy gyerek.

Ha nem gond a gyerek, akkor ne vedd be, ha nem tudod vállalni, akkor meg feltétlen, és minél elöbb!

Másrészt meg az végképp érthetetlen, milyen LELKI okok miatt nem akarod bevenni?

2019. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
91%
Én már rég bevettem volna. A teszt persze hogy nem mutatja ki tegnapi aktusból...
2019. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
50-50%. Vagy terhes vagy, vagy nem.
2019. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Mit vársz a teszttöl? Az az aktus után 14 nappal mutatja ki legkorábban a terhességet.

Másrészt a ciklus bármelyik napján teherbe eshetsz, még a menzesz alatt is.

Harmadszor a 72 órás tabletta hatásfoka minden órával csökken, ha az utolsó pillanatban veszed be, akkor esetleg már nem hatásos.

Negyedszer értelmes ember már régen beszedte volna, és "lelki okok" miatt nem kockáztat egy nem kívánt terhességet.

Mellesleg milyek lelki okok azok, amikre gondolsz????

2019. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a teszt amit vettem clearblue márkáju állítsa szerínt első napu késő menstruációt követően kimutatja. ez van a dobozra irva nem én szültem ezt a gondolatot. a lelki okokat nem hiszem, hogy kötelező dolgom itt megtárgyalni.Van módom megtartani bár nem a legjobb opció. maradjunk annyiban, hogy egy borderline” személyiség zavarnak” nem mindig tesz jót egy ilyen dolog, és a vele társuló gondolatok.(ezzel kapcsolatban nem igazán kérek semmi sértőt)
2019. nov. 22. 21:16
 6/10 Metionin ***** válasza:
91%
Hát döntsd el, hogy egy terhesség tenne jobbat lelkileg vagy a tabletta.
2019. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen ám csak, hogy a terhesség nem biztos a tabletta meg biztos roncsol. De egyet értek teljes mértékben ez a dilemma tárgya.
2019. nov. 22. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Bakker, ennyire nem is ismered a folyamatot, akkor minek szexelsz?

Tegnapi aktusból ha terhes is leszel, MÉG nem vagy az. A beágyazódás az aktus után 7-10 nappal történik meg, addig semmilyen teszt nem mutat semmit.

Igen, lehetsz terhes, még akkor is, ha most meg fog jönni. Ebből az aktusból leghamarabb 14 nap múlva mutatHAT valamit a teszt, de inkább akkor, ha a következő mensi kimarad. Ha van esemény utánid, akkor vedd be - MOST! Vagy kockáztatsz és mész abortuszra - feltéve, hogy nem futsz ki az időből. Mivel ennyire buta vagy az egészhez, valószínűleg azzal is elcsúsznál.

Szex helyett inkább keress egy biosz könyvet és forgasd szorgalmasan.

2019. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Elég kicsi az esély.Én nem venném be a tablettát.
2019. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

1. A teszt, amit vettél, AKKOR mutatná ki a terhességet, ha a ciklusod közepetáján történt volna az aktus. De ez nem az a helyzet, a szex után egy-két nappal semmi nem mutathat pozitívat.

2. A 72 órás tabletta NEM RONCSOL semmit, egyszerüen csak egy soron kívüli erös menzeszt vált ki.

3. Egy nem kívánt terhességgel mit akarsz kezdeni? Ilyen személyiségzavarral eleve nem ajánlott gyereket vállalni, föleg nem VÉLETLEN becsúszott esetben.

4. Ha lenne kis eszed, akkor sürgösen beveszed a tablettát, de így sem biztos, hogy hatásos, mert lassan kifutsz az idöböl!

5. Javaslom, legalább a neten nézz alaposan utána a szex, teherbeesés, pozitív teszt, esemény után tabletta müködése és hasonló témáknak, mert igen amsszív hiányosságaid vannak.

2019. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!