Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3 nappal mensi...

Nem várt előtt 3 nappal mensi szerű görcs, ugye attól még lehet baba?

Figyelt kérdés

Péntekre nem várom, ma elkezdett görcsölgetni a hasam, ami el is múlt pár óra alatt. Eléggé elkeseredtem, de azért még mindig bennem van a remény, hogy hátha nem jelent semmit a görcsölgetés.


Egyéb tünetek: mellfájdalom, extrém hangulatingadozás, gyakori pisilés, bő folyás (krémes, de sok)


Volt valakinek ilyen, hogy görcsölgetett a nemvárt előtt, és mégis baba volt? (rendes, nem kémiai terhesség)


2019. nov. 26. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem. És meg is jött akkor. Pms tüneteid vannak, nagyon rágörcsölsz, ezért durvábbak a tünetek.
2019. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam teljesen olyan volt, mint amikor meg akar jönni. Avval a különbséggel, hogy nem voltak hangulat ingadozásaim és erős hüvelyi folyásom volt.
2019. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50 százalék.
2019. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem gorcsolt es terhes voltam. Elozo honapba is gorcsolt. Akkor meg nem voltam terhes. Ez ilyen.
2019. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!