Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség szerintetek?

Lehet terhesség szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2.napja késik,fél órája teszteltem, negatív lett. 3.honapja szedek baratcserje kapszulat, pms miatt. Ebben a honapban kimaradt a havibaj elotti iszonyu mellfajdalom, amit furcsalltam,de betudtam a baratcserje pozitiv hatasanak. Hanyingerem durvabb volt mint szokott,de nem hinnem hogy azt annyira koran ereznem mar ha baba vana dologban. Most viszont iszonyuan faj a derekam orak ota picit elol a petefeszkem is. Mindjart megjon erzes van. Inkabb szaraz,enyhen feheres folyas is van. Ha menstrualok szinte alig/ritkan szokott picit fajni,gorcsolni. Tehat a jelenlegi allapot szokatlan. Baratcserje mellekhatas lehet vagy baba szerintetek? Ket nap mulva teszteljek reggel egyet? Elore is koszi a valaszokat :)



2019. nov. 27. 15:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, kék x-epillel teszteltem.
2019. nov. 27. 15:40
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön meg, bármi lehet. A tüneteket hagyd a fenébe, nekem minden hónapban voltak terhességi tüneteim, amikor próbálkoztunk, mégis mindig megjött. Ha nem jön meg, 2 naponta érdemes tesztelni reggeli első vizeletből. De ha 1-2 hét késés után se jön meg, és még mindig negatív, akkor valami más miatt késik, érdemes elmenni dokihoz
2019. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!