Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszt vélemény...

Predictor early teszt vélemény? Szellemcsík?

Figyelt kérdés

[link]


Azóta nem teszteltem,vasárnapra nem várom. A teszt szerdán készült


2019. nov. 29. 12:37
1 2 3
 21/27 AkireM ***** válasza:

Megerkezett a cb es azzal teszteltel most?

Nekemis ilyenek a predictorok multhoba 3 is ... ugyh elkonyveltem h kemiai, aztan mostis... veszek ma megint aztan holnap mar erosebben kel latszania, ha ugyanilyen akkpr tobbet nem veszek belole..:(

2019. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Igen azzal! Hát nem is tudom mit mondjak már több mint egy hete megjön érzésem van. Lehet reggeli elsőből megcsinálom a digitálist! Ha már ugy is vettem 3 dobozzal :D nekem bagyon rossz tapasztalatom van így elsőre ezzel a perdi teszttel! Majd írd meg mi lett az eredmény!
2019. dec. 3. 13:32
 23/27 A kérdező kommentje:

[link]


Na? Csináltam még egyett az még halványabb. Reggel ismétlek!

2019. dec. 4. 10:27
 24/27 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, szerintem ebből pozitív lesz, bár nekem a clearblue nemvárt előtt 3nappal volt ilyen, de nyilván nem vagyunk egyformák és csak úgy nem lenne ott az a csík, reméljük erősödni fog és nem kémiai :)
2019. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen azt én is remélem! Reggel remélem erősebb lesz! :)
2019. dec. 4. 16:28
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia:) mi lett az eredmény végül? :)
2019. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Erősebb lett a teszt, de megjött még az nap!
2019. dec. 24. 07:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!