Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt menstruáció előtt 1...

Nem várt menstruáció előtt 1 héttel előfordulhatnak terhességi tünetek? Tapasztalatok érdekelne.

Figyelt kérdés
Még egy hetem van a nem vártig és már 3 napja borzalmasan ég a gyomrom, hányingerem van. Kocsonyaszerű nyákom van, amit eddig még nem tapasztaltam. Nem szeretném beleélni magam, de nagyon szeretném ha baba lenne a dologban. A testhőm is magasabb mint szokott. Egy ismerős védőnéni azt mondta, előfordulhat, hogy valakinek már ilyen korán tünetei vannak. Én a peteérésem is mindig érzem. Tapasztalt valaki hasonlót?

2019. nov. 29. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Egy héttel mensi előtt nincsenek ilyesfajta terhes tünetek. Sanszos h bekaptál vmi vírust
2019. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Nekem 5nap van vissza mensiig. Nekem olyan érzetem van pár napja,hogy hányingerem van...ha eszem vagy iszom hányingerem van...de ha éhes vagyok azért.... ez tök furcsa, mert tünetnek nem lehet...nem tudom mitől lehet...
2019. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tegnap lett először pozitív tesztem. Egy hete kezdődött hidegrázás, erős mellfeszüléssel (mensi előtt is szokott, de ez valahogy másabb).

2019. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Az lemaradt, hogy volt már féléve egy terhességem, csak vetéléssel végződött. Akkor sem voltak olyan tünetek amiket le írsz. Ezek inkább később jönnek elő, ami nekem furcsa volt, hogy mensi előtt mindig van fájó pattanásom az arcomon, ami most is elmaradt, és mindkétszer leesett a hőm pozitiv teszt előtt és ment fel utána 37 körülire, azóta is úgy maradt.

Ezeket azért írom, mert nem mindig a “tipikus” terhes tünetek utalnak a terhességre. Mivel nehezebben jött össze a terhesség én is figyeltem minden jelet minden hónapban, de felesleges igazából. Szerintem. De drukkolok, nem kizárt a terhesség persze. 🍀

2019. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem ma egy kicsit leesett a hőm. Belinkelem


[link]


Szerintetek?

2019. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, aminek a terhesség nagyon korai szakaszában még nagyon alacsony a szintje. Egy szabályos 28 napos ciklusnál 14. nap körül van peteérés, ekkor nagy esély a terhességre, itt 1-2 napon belül megtörténik a megtermékenyítés, a beágyazódás kb. 10 nap ehhez képest, akkor itt már nagyjából szinte menstruálnál, mire mindez bekövetkezett. Akkor szerinted menzesz előtt 1 héttel mit érezhetnél a terhességgel összefüggésben, pláne ilyen intenzíven? Én nem mondom, hogy akinek rövidebb ciklusa van, illetve hamarabb megtörténik nála a beágyazódás, akkor az aktuális menzesz előtt 2-3 nappal ne érezhetne tüneteket a terhességgel összefüggésben, de nem 1 héttel és nem ilyen intenzíven. Szóval nem kizárt, hogy terhes vagy, de a tüneteid ettől teljesen függetlenek.
2019. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ezt hívják úgy hogy bebeszéled magadnak!Általában a 6.hét után jonnek a tünetek.

32hkm.

2019. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5ösnek még az ovulációja is rossz helyre van húzva.
2019. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én is úgy láttam ,hogy nincs jó helyen.
2019. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Le lehet pontozni. De ilyen korai tünetek nincsenek. A legtöbben bebeszélik, mert már görcsösen akarják. Mindezeket a stressz is kiválthatja.
2019. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!