Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztünk a barátommal, és bent maradt az óvszer, ahogy kiakarta venni, hogy elfog menni, a lepedőre ment a cucc, viszont a gumit nem találtuk, annyira mélyen nem volt, sőt, simán kiszedtem,ez most gusztustalan lesz de megszagoltam az óvszert, belülről is "megfogtam" és nem éreztem benne semmi váladékot, és nem volt ondó szaga, és belőlem se folyt ki semmi, 3 hét múlva kéne megjönnie, de nagyon aggódok, hogy baj történt. Szerintetek?

2019. dec. 2. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem beléd ment el, így én szinte semmi esélyt nem látok arra, hogy terhes legyél. Írtad, hogy 3 hét múlva kell megjönnie, akkor peteérésed sincs még.

Persze vannak eltérő esetek, korai ovu, előváladék...De szinte kizártnak tartom.Esetleg esemény utáni, de konzultálnék orvossal ő szükségesnek látja-e.

2019. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!