Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. napja késik a tesztek...

5. napja késik a tesztek negatívak? A többi lent

Figyelt kérdés
Valaki segitsen megválaszolni dolgokat ! Lehet nem is kesik 5 napja de a ciklusfigyelő naptár szerint igen .Utoljára október 29.től volt meg november 3ig . A naptár írta mikor volt a peteérés és ovuláció de azt jóval később éreztem ! Mivel babát tervezünk nem is védekeztük ! A naptár szerint 5 napja késik a tesztel negatívak ma reggeli predicator is ! Olyan lehetséges ,hogy mivel későbbinek éreztem a peteérésemet még most nem mutatja ki a teszt sem ? Veszett ez a honap ? Egyébként a ciklusaim 30-31 naposak késni pedig max 1 napot szokott ! De azt sem mindig !

2019. dec. 2. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne ám pontot is használni, mert ez olyan, mintha ordítoznál.


Amíg nem jön meg, addig van remény. De szerintem ha terhes lennél, a Predictor (sic!) már kimutatta volna.

2019. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nah sejtettem ,hogy lesz valami baj a kiírással .

Köszönöm a válaszodat

2019. dec. 2. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyi... a mensid nem érzi ám, hogy “ma november 25-e, 14:17-van, meg kell jönnöm”.

Amúgy meg miért nem mész pl nőgyógyászhoz? Meg egy olyan naptárra bízod, ami x naponta méri... nem is értem. Nekem volt, hogy tabletta mellett(!) késett 3-4 napot. Mert éppen történt velem valami, gondolom megzavarta a testem.

2019. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbben még ahhoz is egyszerűek vagytok, hogy a saját ciklusokat figyeljétek. A naptár nem mondja meg, mikor van peteérésed, ovulációd, mikor fog megjönni. Azt te tudnád, ha tájékozódnál is figyelnéd magad.


És elnézést, de halál unalmas ez a sok "4-5 napja késik". Mihez képest, könyörgöm….

2019. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor érezted az ovut onnantól számolj 2 hetet.
2019. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha késik van remény, és valóban ha később volt peteérés akkor később fogja kimutatni 😉

Ne stresszelj,tesztelj 2 naponta míg nem jön meg! Remélem nem fog 😊

Drukkolok 🙏

2019. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!