Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpon halvány második...

12. dpon halvány második csík, folyamatos alhasi fájdalom jelenthet babát?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk, de ez volt az igazi durr bele hónap. Clostival, Inofolickal, diètával és D vitaminnal.

Elvileg van alapvetően is peteèrèsem, de van PCOm is, így a doki azt mondta, meggyorsítja kicsit a folyamatot, így lett 14. Napon 3 petèm.

Tegnap reggel úgy ébredtem, hogy kell egy teszt, bármi is történik, legalább felkészülök. De arra nem számítottam, hogy enyhe pozitív lesz.

Igen, kérdésként írtam ki, de nem is feltétlen kérdés, hiszen még a holnapi lesz a 14.nap, és bármi megtörténhet.

Valaki hasonló helyzetben?


2019. dec. 3. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés? Van egy pozitív teszted. És az a kérdés hogy jelenthet-e babát?
2019. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, amikor elkezdtem a kérdést, volt értelme, de mikor befejeztem, mostmár látom hogy nem lett... :( Így visszagondolva igazad van, nincs értelme a kérdésemnek! :D
2019. dec. 3. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi a helyzet? 😀
2019. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig baba van! ^^ Szerdán voltam UHn és 3 mm az embrió! :)
2019. dec. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!