Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyjából 2...

Lehetek terhes? Nagyjából 2 hete voltam együtt a párommal, másnap reggel vettem észre hogy elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat. Egyből bevettem az aznapival.

Figyelt kérdés
Közben antibiotikumot is szedtem, tehát a párom nem ment el bennem, megszakítással védekeztünk.A bántó és degradáló dolgokkal hagyjatok.

2019. dec. 3. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak később felejtettél el bevenni egy szemet ÉS felszívódott rendesen (azaz az antibiotikumtól nem ment a hasad, nem gátolta a felszívódást) akkor nem vagy terhes.

A megszakítás egyébként nem védekezés, hanem hazárdjáték, ha kiegészítő védekezésre van szükség akkor használjatok óvszert.

Csinálj tesztet, ha nem jön meg ciklus szerit +/-2 nap a készítmény mellett akkor irány vissza a nőgyógyász.

2019. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is csinálj, ha "megjön", mert az nem menstruáció.

Az antibio hányás-hasmenés nélkül is gyengíti a fogamzásgátlót.

Minimális esély van, de van.


Legközelebb húzzatok gumit.

2019. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 órán belül történt a pótlás, akkor az önmagában nem gond, viszont a legtöbb antibiotikum gyengíti vagy hatástalanítja a tabletta hatását, tehát az olyan, mintha nem is szednéd abszolút, a megszakítás meg nem védekezés. Szóval igen, lehetsz terhes.
2019. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Nekem így lett a fiam😂 i azóta tudom hogy az antibio és a fogigatlo nem jó kombo.
2019. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!