Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat arra hogy most sikerült?

Utalhat arra hogy most sikerült?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve próbálkozunk a párommal hogy kisbabánk legyen. 6 nap múlva kellene legyen a menstruációm, viszont nekem már kB 10 napja iszonyatosan fájnak a melleim és tegnap óta olyan érzésem van mintha megjönne. Ezek utalhat ám arra hogy most sikerült és kisbabánk lesz? Nekem általában csak a menstruáció előtt 1 2 nappal kezd fájni a mellem és cska akkor görcsöl a hasam amikor megjött.

#baba #siker #menstruáció mellfajdalom
2019. dec. 9. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Utalhat arra is, meg arra is hogy most nagyobb a hormoningadozásod és menzesz következik.
2019. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármire utalhat. De mivel 10 napja kezdődött, amikor még ovulációd sem volt, így biztosan nem a "terhesség" okozza.
2019. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ovuláció után kB 5 napra kezdett el fájni a cicim
2019. dec. 9. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Az nem jön ki...

'6 nap múlva kellene legyen a menstruációm, viszont nekem már kB 10 napja iszonyatosan fájnak a melleim'

Tehát már ovu előtt is fájt.

Csak a saját példám, mi is nagyon rég próbálkozunk. Én ez idő alatt produkáltam már hó végi hányást, mellfájdalmat, női megérzést, tesztet pedig nem vegzek már mert mindet két csíkosnak láttam. 🤷‍♀️ Persze baba nem volt. Ne keresgélj tüneteket mert becsavarodsz.

2019. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elírtam úgy akartam írni hogy már menstruáció előtt kb 10 nappal elkezdek fajni:( próbálok nem keresgélni de már annyira elszomorit, nem értem miért nem jön össze elvileg mindkettőnkkel minden rendben van :(
2019. dec. 9. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze lehet terhesség, de azért ne éld bele magad, mert ez nem 100%. Ha ennyi ideje próbálkoztok, érdemes vizsgáltatni magatokat. Ha testileg rendben vagytok, akkor inkább vb lelki okok állhat állhatnak a háttérben.
2019. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 nap múlva kiderul, addig van még egy kis remény :( köszönöm a válaszokat!!
2019. dec. 9. 12:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen, engem is a sírás kerülget ha csak eszembe jut. De jövő hónapra van időpontunk meddőségibe. Majd ott segítenek. Kérj te is időpontot, 4 hónapra kaptam én is. Ha azidő alatt összejön, lemondod. Ha nem, akkor meg kaptok segítséget.
2019. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ennyire kora terhes tünetek nincsenek. Nem vagy terhes. Beképzeled
2019. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, akkor kb. még csak most kezd beágyazódni, tehát a már korábban elkezdődött mellfájdalom nem lehetett a terhességtől. Persze ettől még sikerülhetett, 6 nap múlva kiderül, nagyon drukkolok!
2019. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!