Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megérzitek, ha peteérésetek...

Ti megérzitek, ha peteérésetek van?

Figyelt kérdés

Tehát májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Rendszertelen volt a ciklusom, késett, volt hogy kimaradt 1 hónapot is, úgyhogy elmentem orvoshoz. Csinált ultrahangot, amiből kiderült, hogy nincs peteérésem. Írt fel hormontablettát, amitől meg is jött a mensesem, majd visszamentem kontrollra és írt Clostilbegyt tablettát (2x1-et szedtem 5 napig, amit a ciklus 4. napján kellett elkezdenem). Visszamentem ultrahangra múlthét csütörtökön, és örömömre látott egy 10 mm-es tüszőt (11. napon), azt mondta ez nagyon jó, kb hétfő, keddre várható az ovuláció. Ma egész nap szurkálást érzek a hasam alján, néha mindkét oldalon, néha egyiken, fehér és “vízszerű” folyásom is van, de viszont nem látom nyúlósnak(tojásfehérjéhez hasonlíthatónak), ma délelőtt csináltam LH tesztet, de negatív lett. Szerintetek ez a peteérést jelenti? Megérzitek a peteérést, és ha igen, akkor hogyan?

Köszönöm a segítséget! :)



2019. dec. 10. 00:13
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%
En erzem,enyhe szuras formajaban
2019. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Én is ezt éreztem ma... doki szerint is ma, holnap kell lennie peteérésemnek
2019. dec. 10. 01:20
 3/54 anonim ***** válasza:
Lh tesztet nem esti órákban kell nézni?
2019. dec. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Marha kivanos leszek 😂

Es masmilyen a huvelyvaladekom kicsit folyosabb es tobb abban a 3 napban

2019. dec. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, vagy nem sajnos igen. Nekem brutális, sokkal rosszabb mint a menzesz. De csak egy pár óra legalább.
2019. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
Meg, nagyon durván fáj, mindig az aktuláis oldalt. Amikor nem tudtam mi ez, orvoshoz is mentem vele. E melle pluszban a tojasfeherjes folyas.
2019. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációs tesztet délután érdemes csinálni, mindig ugyanabban az időben, előtte két órán keresztül nem szabad inni.


Clostis hónapomban menstruációs jellegű hasfájás feszüles volt. Szerintem ne feszülj rá, kétnaponta legyetek együtt, aztán várjatok... sokkal többet nem tudsz tenni

2019. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az aktuális oldalon néhány órán át görcsöl a hasam és aznap nagyon kívánom a szexet. Nekem is volt olyan, hogy éjjel bementünk az ügyeletre, mert azt hittük, hogy vakbélgyulladásom van. :)
2019. dec. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig fáj, szúr peteéréskor.
2019. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!