Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés óta egyáltalán...

Peteérés óta egyáltalán semmilyen folyásom nincs, pedig mindig szokott lenni, ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Eddig mindig bő, vizes folyásom volt peteérés után,egészen a menzeszig.

Ebben a ciklusban viszont pé óta teljesen száraz vagyok. Semmi más tünet nincs, talán egy kicsivel magasabb testhő.

Tesztelni még korai lenne, ez a 10. dpo.

Nem tervezünk most még babát (de ha jönni akar, szeretettel várjuk), szóval nem keresem magamon nagyítóval a jeleket, csak ez feltűnt hogy másképp van, mint a többi ciklusban.



2019. dec. 10. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem tervez babát, az ilyen jelekre nem figyel úgy mint te. Egyébként, nem jelenti azt.
2019. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A peteérést érzem, az meg nem tud nem feltűnni, hogy eddig kellett tisztasági betét, most meg nem kell.

Ha nem terhességet jelez a dolog, akkor lehet hogy valami bajom van? Ti elmennétek ezzel dokihoz, vagy túlreagálom a dolgot?

2019. dec. 10. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha késik, az lesz az első tünet. Nálam szárazság szokott lenni, haloványka vizes-fehér folyás mellett most terhes lettem. Szerintem ilyenekre nem szabad alapozni, mert ezek max utólag értékelhetőek "tünetként".
2019. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Azzal ne menj már el orvoshoz, hogy most nincs folyásod. A testünk nem gép, nem működik ugyanúgy mindig. Plusz lehet hogy nem is pé-d.


Különben sikít az írásodról hogy te bizony nagyon is tervezed ezt a babát...

2019. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem pont így volt(előtte soha),és a nem várt napon pozitiv lett a tesztem 😊

De nem vagyunk egyformák😉 bármi lehet....

Drukkolok 😊

2019. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!