Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ereztetek valamit az 5.6....

Ereztetek valamit az 5.6. Dpo-n? Beagyazodasnak nem korai? Soha nem szoktam gorcsot es szurkalast erezni nemvart elott napokkal.

Figyelt kérdés
Ki erzett hasonlot aki vegul babas volt? Koszonom elore is,ha irtok.

2019. dec. 11. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Bármi, amit érzel, annak semmi köze a terhességhez!
2019. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom most tesztelt pozit ezekkel a tunetekkel. Igy ezt nem mondanam.
2019. dec. 11. 16:54
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
És tudod, hogy mi a különbség szimpla betegségtünet, illetőleg terhességtünet között? Tudod, hogy mitől terhességi tünet a terhességi tünet? Nos, elárulom, attól, hogy az illető valóban terhes. Ugyanis nagyon sok tünet van, ami ezer másik dologra is utalhat, ezek akkor lesznek tutira terhességi tünetek, ha valóban terhes az illető. De neked ilyen korán még semmilyen tüneted nem lehet a terhességgel összefüggésben. Ettől függetlenül lehetsz terhes, de a tüneteidet még nem az okozza!
2019. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
9.10. Dpon mikor terhes voltam mar ereztem tuneteket. Szoval nem kell kioktatni a tunetekrol. Olyan embereket varok akiknel volt ilyen. Koszi.
2019. dec. 11. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Azért beágyazódásnál számít az a pár nap, amiről te beszélsz. Te még csak 5.6. napról beszélsz, az előző pedig napokkal később volt, bár nekem mindegy, de felesleges bármibe is beleélned...
2019. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Varom a tapasztalatokat.🙂
2019. dec. 11. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan emlékszem hogy a kisfiammal ovuláció/együttlét után 5-6. nap körül éreztem enyhe menstruációs görcsöket. Tudtam hogy nagyon időben voltunk együtt, de amikor ezt éreztem azt hittem csak bebeszélem magamnak. Nem volt igazam :) már 10 hónapos nagyfiú! Drukkolok!
2019. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Koszonom a valaszod. Igazabol ereztem aznap egy nagyon eros hasi nyilallast es fajdalmat. Mindig megerzem az ovut. LH tesztem olyan tipusu,h pozi akkor is h halvany. Halvany volt aznap es a hasam is fajt. Egyszoval gondolom 6napja volt. Bizom,de tenyleg korainak tartom. Viszont tenyleg egyik ismerosomnek masfel hettel nemvart elott ugyanezek a tunetek voltak es pozi lett a teszt🙂9.dpon.🙂gratula a babahoz🙂
2019. dec. 11. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

5-6. Dpo-n már éreztem. Engem is mindenki lehurrogott,hogy milyen hülyeséget beszélek.

Azóta 15 hetes a pocaklakóm :)

2019. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9es. Mikor teszteltel pozit? Biztato a valaszod❤gratulalok a babahoz😀😀
2019. dec. 15. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!