Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 napos ciklusnál hanyadik...

35 napos ciklusnál hanyadik napon van peteérés? Tényleg a következő esedékes mensitől kell 14 napot vissza számolni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, bár nekem pl 13 napos a luteálisom (van, hogy csak 12), szóval ez sem törvényszerű.
2019. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sem biztos, hogy van...
2019. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ovulációs teszt alapján nekem a 15. napon van (14. napon erős pozi), eddig minden alkalommal.

Szerintem tesztelj és meglátod, van-e egyáltalán.

2019. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis ha pl. ma jött meg, jan. 16-án fog legközelebb, ergo jan. 2. környékén fogsz ovulálni.
2019. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12-16 napos egy átlag luteális. De egyénenként fix, maximum +-1 nap.


Pl nekem 15 napos, van mikor 14 vagy 16, de ennél nem rövidebb vagy hosszabb. Ezt lh teszteléssel pár hónap alatt be lehet lőni. De, ha átlag 14 nappal számolsz, akkor sem tudsz nagyot hibázni, +-2 napra betudod lőni.


De mivel az ovu lehet hamarabb vagy később, ezért nem tudhatod az esedékes mensid idejét. Ez is csak tippelés. Ovu alapján viszont már tudhatod, mikorra várjad a mensit. Az biztosabb.

2019. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!