Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy ez normális e....

Nem tudom hogy ez normális e. nagyon szeretem a gyerekeket 17 éves vagyok, szerintetek ez normális, hogy ilyen idősen már gyereket szeretnék a barátomtól? És sokszor mondják, hogy jó anya lennék. Tudom, hogy egy gyerek nagyon nagy felelősség.

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Majd leszel ha dolgoztál és van rá alapod, és megfelelő párkapcsolatod.

Az jó dolog, hogy szereted őket és vágysz az anyaságra de most még magad is gyerek vagy.

2019. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert még magad is gyerek vagy, és álmodozol. De mivel, feltételezem, nincs saját kereseted, lakhatásod, nem tudnád akár egyedül is eltartani, nincsenek tartalékaid, stb, nem tud az álmod még valóra válni. De ábrándozni lehet, tanulj, dolgozz, rakj félre, és pár éven belül valóra válhat!
2019. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Múlthét pénteken csináltunk a barátommal egy tesztet és két csík volt rajta, de nagyon bele áztattuk a pisibe, aztán vártunk vele három négy percet egy csík lett.
2019. dec. 12. 15:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés.
2019. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Meséld el miből fogod eltartabi 0 végzettséggel 0 jövedelemmel az esetleges gyereket úgy hogy te is az vagy? Ha a barátod nincs 18 nincsenek meg a megfelelő körülmények a gyereket ki se adják nektek. Remélem tudod. Max ha az egyik rokon elvállalja és megfelelő háttérrel rendelkezik.

Az hogy szereted a gyerekeket nem egyenlő azzal hogy 0-24' órában felelősséget vállalsz a sajátodért. A gyerekvállalás nem csupa vattacukor illatú móka és kacagás.

2019. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy nem kell lenézni a másikat ha ilyet kérdez. ez csak szimplán egy kérdés volt, ha úgy gondolod hogy kamu kérlek ne szólj hozzá. 1 tizennyolc már régen elmult.
2019. dec. 12. 18:20
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem normális.
2019. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok - - - - >18 már régen elmúltam. Most akkor merre vagy arccal drága?
2019. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A csávója 18 ....

De nagyon butuska vagy ha most ezt komolyan gondolod hogy teherbe esel tőle, mert látom már tesztek is érte.

2019. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!