Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már olyan hogy a...

Kinek volt már olyan hogy a nemvárt előtt 1-2 nappal jöttek a szokásos mensi görcsök, vagy egy picit gyengébbek és mégse jött meg a mensi, hanem baba lett belőle?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Mikor meg kellett volna jönnie azon a bizonyos nem várt napján , nagyon fájt a hasam mondjuk előtte is , viszont aznap brutál gondoltam is na megfog jönni ,és nem pozitív teszteltem :)

2019. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem egy héttel előtte voltak menzeszre utaló jelek. Teljesen ugyanolyan volt, mintha meg akart volna jönni.
2019. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most látom hogy már egy páran feltettek hasonló kérdéseket🙈

Csak azért kérdeztem, mert nekem minden mensi előtt vannak görcseim, igaz ez most egy picit másabb, de a lényegen nem változtat.

Szóval a lényeg hogy pms tünetek mellett is van esély hogy nem vérzés lesz belőle hanem baba


Tudom a mensi kimaradása után+teszt után lehet biztosat tudni. Csak kíváncsi vagyok egy két tapasztalatra.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2019. dec. 16. 21:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elso terhessegemnel 1 hettel a nemvart elott mat borzaszto eros gorcseim voltak, azt hittem korabban fog megjonni. Rettenetes mellfeszulesem is volt.

Masodiknal pedig a nemvart napjan el is kezdtem picit verezni, mar el is keseredtem, hogy na, nincs baba most sem. Aztan az amugy is a szokasosnal gyengebb "mensit" masfel nap utan elvagtak. En meg vartam vartam hogy most akkor hol a folytatas. Masnap teszteltem mert gyanus volt, persze pozitiv lett.

2019. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3x volt ilyen:-)
2019. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem előtt folyton a vécére rohangáltam, hogy na most biztos megjött, aztán mégse. Amikor meg előtte azt hittem, hogy abban a hónapban tuti sikerült, akkor nem voltam terhes.
2019. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
En azt hittem mensi lesz. Mellfeszules es volt egy kis szurkalas is, jelentektelen, meg enyhe mindjart megjon erzes. Aztan a nemvart napjan nagyon enyhe barnazasom volt, egy tisztasagi betet sem kellett volna, annyira jelentektelen. Azt hittem meg fog jonni, de nem jott meg:) eros pozitiv a teszt
2019. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat🙂🙂

Hát nekemneléggé elkezdett fájni az alhasam, teljesen lent, nem is görcs hanem inkább húzódik lefele a hüvelyemig, eleg furi fájdalom. Ami még nálam szokatlan hogy a melleim egyáltalán nem érzékeny, pedig nálam az is a pms tünetek közé tartozik.

2019. dec. 17. 11:58
 9/13 Vivi966 ***** válasza:
100%
Szia. Nekem ilyen volt.. nemvárt előtt 2nappal görcsöltem és furcsa volt mert én el kezdek görcsölni és általában egy órán belül megjön. 6 napja görcsöltem már és 4 nap késéssel erős pozitív lett a tesztem.
2019. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na este előjött a derekfájdalom, ami soha nem fájt nekem, ez eleg furi számomra.

A mellem is elkezdett fájni másabbúl mint ahogy szokott, teltebb is lett egy kicsit így egy éjszaka alatt. Na hát ezek alapján nem bírtam ki és reggel teszteltem ami egyértelmű pozi lett 🙂

Köszönöm csajok hogy megosztottátok a tapasztalataitokat 😚

2019. dec. 18. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!