Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja pozitívat teszteltem,...

2 napja pozitívat teszteltem, baj lehet?

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja pozi lett a tesztem és azóta fáj a hasam alja, húzódik feszül teljesen lentre sugároz. Valami baj lehet szerintetek? Esetleg valaki tapasztalt már ilyet?

Egy kicsit most megilyedtem, egyenlőre dokihoz nem megyek mivel hogy aznap teszteltem mikor meg kellett volna jönni így még szinte semmit nem látna.

(Egyáltalán nem hasonlít a menstruációs jellegű fájdalomhoz)



2019. dec. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyúlnak a mehszalagok, normális a fájdalom.


Bajt az erős gorcs vagy vérzés jelent

2019. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, nekem is ez volt, a frász kitört. De egy hét múlva elmúlt, se barna, se görcs azóta sem. Nekem is ilyen fura feszülés volt.
2019. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem merek gyógyszert bevenni, de hátha elmúlik, szerencsére nem barnázok, remélem nem is fogom.

2019. dec. 19. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhesen normális addig amíg nem vérzik vagy mensi görcsnél nem erősebb. Gyógyszer nem kell, magnézium annál inkább. Jó egészséget.
2019. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!