Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már volt ovulációm miért...

Ha már volt ovulációm miért látott az orvos egy 18mm tüszőt?

Figyelt kérdés
Pozitív ovuteszt napján este és másnap reggel éreztem hogy nagyon feszít az egyik oldalon a petefészkemnél, meg nagyon puffadtam, tojcsis nyák is volt. Rá két napra pont uh vizsgálaton voltam, és mondta az orvos hogy lát egy 18mm domináns tüszőt (pont.a másik oldalon). Mi lehetetett ez? Kettő érett meg de csak az egyik repedt volna meg? Utána már nem volt azon az oldalon is ovus fájdalom

2019. dec. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól mert érztél fájdalmat, nyákot tapasztaltál még nem történt meg! egy két napon belül repedhet a tüsző, ovu előtt akár egy hétig is lehet tapasztalni ovus tüneteket. Az uh a 100% utáni az LH teszt ami az lh csúcsot mutatja, ekkor már tudhatjuk, hogy ha bolt érett tüsző valószínüleg meg is reped. A tünetek lutrik, van aki nem is érez semmit mégis ovulál. A tünetekre nem szabad adni. 2 napon belül reped az a tüsző. Egyébként érhet két tüsző, mivel két petefészek van.... repedni viszont csak egyik tud mivel az ovuláció alatt a hormonk úgy változnak, hogy a repedt tüsző után ugye már nincs tüszőrepesztő hormon.


Remélem érthető :)

2019. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De írta a kérdező hogy használt ovu tesztet!


Én is azt tudom elképzelni, hogy 2 tüsző érett és sz egyik megrepedt a másik viszont nem, azt látta az orvos.

Ami elbizonytalanít, hogy uh-al a megrepedt tüsző helyét is szokták látni. Neked azt mondta?

2019. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megrepedt tuszot láthatta.
2019. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem erre azt mondta a nőgyógyász, hogy az ovutesztnek nem szabad hinni.. Kb ugyan ez történt velem, sőt, 5-6 nappal később látott csak.
2019. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ezt mondta a nőgyógyász? De akkor kb. semmi értelme nincs az lh tesztnek :( Akkor tök feleslegesen költöm rá a pénzt...
2019. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!