Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Lassan egy éve próbálkozunk párommal,de sajnos eddig sikertelen volt.

Én az ovulációmat,termékeny napjaimat próbálom kikalkulálni,de ugye ez nem 100%os. Viszont sajnos legutóbb nem sikerült az általam kiszámolt termékeny napokban együtt lennünk csak előtte meg utána(haza kellett utaznom ápolás miatt..)

December 22-23án fájt,szúrt a hasam és volt rózsaszínes pecsételő vérzés. Ez azóta megszűnt. Következő mensit január 1-re várom. Ma csináltam tesztet mert volt itthon és kíváncsi voltam,sajnos negatív lett(tudom korai volt)

Reménykedjek mèg erre a hónapra?:(



2019. dec. 27. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen! Elseje előtt fölösleges tesztelni.
2019. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne kalkulálgass meg tippelj, hanem csinálj ovutesztet.
2019. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 válaszoló.

Volt már,hogy vettem ovulációs tesztet,többször is.akkor sem jött össze:( Szóval “feleslegesnek” nyílvánítottam.

1 válaszoló

Remélem igazad van és összejön:) szerencsére nincs most itthon több teszt,így nem hajt az a kíváncsiság,hogy már csak azért is megcsinálom :D csak most akkor elkéne kerülnöm a rossmannf,dmet meg mindenféle patikàt

2019. dec. 27. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

1 #vagyok

Végülis.. Senkinek semmi köze hozzá hányszor és mikor tesztelsz!

Ha már úgy is van közelbe Rossman vennék annyit, hogy január 1-ig minden reggel csinálnék ☺️

Olyan megfigyelés képpen 😃😉

2019. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg ne vegyél tesztet, amikor van kedvetek legyetek együtt a pároddal. És NE stresszelj rá a témára.
2019. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Azt akartam írni mint amit az 5-ös!
2019. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy ne görcsölj rá!! Komolyan.

Amikor együtt is vagy a pároddal, élvezd, ne azon gondolkodj hogy jaj remélem már sikerül :)

Sajnos nem emlékszem,hogy amikor terhes lettem volt e pecsételő vérzésem, de talán valami barnázásom volt. És valóban volt alhasi fájdalmam is. Reménykedhetsz, de!! A válaszainktól ne éld bele magad! Én a nemvárt után teszteltem először 3 nappal, akkor már pozitív volt a teszt :)

2019. dec. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!