Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovszerrel vedekeztunk, szerint...

Ovszerrel vedekeztunk, szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A baratommal egy hete szexeltunk ketszer is , mindketszer ovszerrel vedekeztunk. Ekkor a ciklusom 16-17. napjam voltam, szinte pontosan felidoben. Aktus utan ellenoriztem az ovszereket (mindketto elkalommal termeszetesen ujat hasznaltunk) ugy, hogy vizzel feltoltottam es nem volt lyukas egyik sem, most megis megorulok a felelmtol hogy terhes lehetek es ugy erzem, hogy a tuneteit is produkalom. (Puffadas mellerzelemyseg,hasfajdalom, ami viszont a mensi jele is lehet, mert kb1 jhet mulva kene megjonnie) Azert felek ennyire mert 19 vagyok, nemreg kezdtem el szexualis eletet elni, es nagyon bennem van a para.

2019. dec. 27. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Akkor szerintem beszélgess anyukáddal a biológiáról.


Nem lehetsz terhes, ha vedekeztetek.

2019. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kizart hogy terhes legyel. aztan ne csodalkozz ha kesik, ha ennyire parazol.
2019. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne szexelj ha ennyire félsz
2019. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem lehetsz így terhes. Amúgy szerinted ki venné meg az óvszert ha normál használat mellett így teherbe lehetne vele esni?!
2019. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyen leírták, hogy nem lehetsz így terhes. Hogy is lehetnél, ha az ondó az óvszerben maradt? Ne legyél már ennyire hülye.
2019. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, behatolás/közösülés nélkül is. Kérdezd meg bármelyik papot. (Lásd: Mária)
2019. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lehetsz terhes. Ha meggyőzödtél róla, hogy az óvszer nem szakadt ki.. Ha kiszakadna az elég látványos lenne.
2019. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!