Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire jó az, ha szét van...

Mire jó az, ha szét van szedve a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Már egy ideje rajta vagyunk a babaprojekten, így szoktam itt olvasgatni. Látom, hogy egyesek szétszedik a terhességi tesztet, ilyenről én még nem is hallottam. Miért kell szétszedni?
2019. dec. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell szétszedni. Ha terhes vagy tökéletesen kijön a 2 csík. Csak vannak olyan fanatikusok akik azt hiszik, hogy azon múlik, ha szét van szedve meg képszerkesztővel szerkesztik és akkor már látják is a 2 csíkot.
2019. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ott a pont az egyesnél. Sok ideje próbálkozunk, tudom, hogy miről beszélek. Szerintem ebbe az ember, ha nem vigyáz, szerintem bele tud "őrülni", és mániákusan minden hónapban keresi a két csíkot.
2019. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért szedtem szét, mert látszott a csík, de a színe kétes volt és becsillogott a műanyag. Ez persze csak annál fordul elő, aki korán tesztel. Két nap múlva már nem kellett szétszednem. Szépen látszott. 😊
2020. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!