Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Április óta...

Babát szeretnénk. Április óta próbálkozunk rendszertelen menstruáció van. Véleményeket szeretnék kérni hogy ilyen esetben melyik tea a jobb, kinek melyik használt, és ki melyiket ajánlja és miért: cickafark-fű tea, palásfű tea, barát cserje tea?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászat, endokrinológia, hormonpanel 3. És 21. ciklusnapon.
2019. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál voltatok? Lehet olyan baj can amin nem segít a tea.
2019. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Januárban tervezem. Mert azt mondták míg az 1 év próbálkozási idő nem telik le nincs miért aggódni
2019. dec. 29. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendszertelen ciklusnál van miért aggódni. Bár a rendszertelen ciklus az ami 24 napnál rövidebb vagy 35nél hosszabb. Ha néha 29 néha 33 az szabályosnak minősül. A tea többet árt mint használ, ha nem ismered a hormonjaid szintjét... tapasztalat... Jó dokival és megfelelő kezeléssel 3 hónap után sikerünk lett, előtte 7 évig semmilyen varázsfőzet nem segített... Hidd el, ha nem akartok még tovább várni, hagyd a csudába a kísérletezgetést főleg vizsgálat nélkül.


Jövőre sikerrel jártok, ha kiderül mi a gond év elején :)


Sajnos ez pont az a terület aminél igen is kellenek a megfelelő orvosok.


Sok sikert!

2019. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az 1 év türelmi időt akkor havasolják, ha úgy gondolod minden rendben van.

Nálad nyilván nincs, ha rendszertelen a ciklusod.

Kezd el a vizsgálatokat mielőbb. Addig pedig pihenj rá lelkileg. Nem kutakodj teák, meg méhpempő stb után.

2019. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

És ki bizonyítja be, hogy ti 1 éve vártok babára?

Fordulj orvoshoz nyugodtan!

6 évig szenvedtem a rendszertelen menzesz miatt, ha előbb okos vagyok.. Előbb születik meg a lányom! Hajrá 🙂

2019. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó szavakat. Jövőre ez lesz az első amit meg teszek
2019. dec. 29. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Hormon vervetel, foleg tsh, es olvass utana a gynex cseppnek, nekem 2x bejott.
2019. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inofolicot javaslom néz utána ártani nem fog. Nekem is segített IR és 1 év menzi kimaradás után a 3honapban terhes lettem ahogy elkezdtem szedni.
2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Play94 válasza:
Sziasztok. 3 hónapja 1.5-2napot van még a mensim. Most 2 hetet késett. Nagyon sokat híztam, a teszt negatív lett.
2021. márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!