Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem, szombato...

Pozitívat teszteltem, szombaton volt a nevmárt. Viszont egyáltalán nem érzem, hogy feszülne a mellem, ugyanolyan "puha", nem érzékeny, semmit nem érzek. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ez már a 4. terhességem (sajnos volt vetélésem is),de ilyen még soha nem volt, a mellem érzékenysége, telté válása volt mindig az első tünetem. Nagyon aggódom :( Neten nem találok semmi leírást erről csak arról, hogy ha elmúlik a mellfeszülés akkor az bajt jelent. De nekem nem múlt el, hiszen nem is volt. Napi 2x1 utrot szedek a vetélés miatt.

2019. dec. 30. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden terhesség egyforma, nem feltétlen kell érezned tüneteket. Felesleges ezen pörögni, a baba előbb elmegy az idegességtől.
2019. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Minden terhesség más. Az is normális, ha valakinek semmilyen tünete nincs. És az sem igaz, ha elmúlik a mellfeszülés, az bajt jelentene. Nyilván bizonyos tünetek nem jelentkeznek, mások igen, van, amik elmúlnak, mások meg nem. Ne pörögj rajta! Gratulálok egyébként! :)
2019. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Enis pozit teszteltem es nekem sincs mellfajdalmam
2019. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasonlót már tapasztalt anyukák, kismamák jelentkezését várom, hátha picit megnyugszom ")
2019. dec. 30. 18:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg minden terhesség más. Nekem pl nem volt mellfájdalmam, nem hánytam, nem fájtam odalent sem a végefelé, még is terhes voltam 😁 De pl bárátnőim is két terhességen vannak túl és szögesen más volt. Van olyan ismim, aki az elsőt végigszenvedte minden tünettel, a másodiknál meg szó szerint csak a hasa nőtt, semmi más tünete nem volt.


Nem kell egyből rosszra gondolni élvezd, hogy most jobban vagy :)

2019. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első babánál végig mellfeszülés volt..

10 hétig aludni is sportmelltarzóban tudtam.


2. Babánál 26 hetesen kezdett feszülgetni csak

2019. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló. Neked mikor volt a,nemvárt? Van valami tüneted? Mit érzel?
2019. dec. 30. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a harmadik terhességem,még csak 5+1,de szintèn nem érzek a mindjárt megjön érzèsen kívül semmit. Esetleg kicsit fáradtabb vagyok. Az első két terhessègemnèl a melleim szemmel láthatóan megvoltak nőve. Minden terhesség más,lehet hogy csak kèsőbb fogod èrezni.
2019. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első két terhességemnél semmi mellfeszülés, csak a végére nőttek meg. Most meg félek hideg helyre menni, mert belehalok, ha felállnak a bimbóim... 🤣🤣🤣
2019. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-en nem kene meg jonnie

Csak voltak tuneteim azert teszteltem es hat egyertelmu pozitiv lett.

Csak remelem nem fog meg jonni

2019. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!