Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes tesztet vennem, vagy...

Érdemes tesztet vennem, vagy még biztos nem látnék semmit?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek, de annak is van egy pici hibaszázaléka. Múlt hónapban elfelejtettem bevenni egy szemet a 3. héten, de a betegtájékoztató leírása alapján jártam el.


Párommal 20-án voltunk együtt utoljára, ma (31.) van a 4. placebo tablettás napom, de még sehol semmi.

Elég sok fizikai és érzelmi stressz ért mostanában, gondolom amiatt is késik.


De egyszerűen van egy érzésem - bár lehet csak a szorongás idézi elő.


Kimutatja már a teszt? Ma szeretném megtudni (okkal) így olyan fajtát keresnék, amivel nem kell a reggeli pisiig várni.



Köszönöm!


2019. dec. 31. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól számolom meg nem telt el két hét az aktus óta, nem igazán van értelme a tesztnek egyelőre.


Pici az esély, hogy terhes vagy.

2019. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai lenne még tesztelni.
2019. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19én volt ovum, már 3 napja pozitív a tesztem. Már csinálhatnál egy tesztet szerintem.
2020. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül úgy voltam vele, hogy ha holnap reggel sem jön meg, akkor veszek egy tesztet, de ma reggel megjött :)
2020. jan. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!