Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Nem szeretné...

Lehetek-e terhes? Nem szeretnék 16évesen terhes lenni

Figyelt kérdés
Párommal ciklusom 9.napján együtt voltunk.Eddig egyikünknek sem volt hasonló tapasztalata. Nem történt behatolás,csak petting. Hozzáértem nemhiszervéhez, spermás lett a kezem de letöröltem azután magamhoz is hozzányúltam a csikló körüli részhez. Ezek után párom is hozzányúlt magához, sperma került a kezére de ő is letörölte azután megujjazott. Ciklusom 14-15.napján vettem észre folyást, ami ovulációra utal. Aznap nagyon fájt, görcsölt a hasam fent, a mellem alatt azután lennebb ment a fájdalom és nagyon enyhén egy szúrást éreztem a méhem körül.Tegnap pedig kevés krémes fehér folyásom volt. Azt szeretném megtudni, hogy mennyi esély van terhességre ebben az esetben? Nagyon rástresszeltem,félek hogy ettől is késhet a menstruációm. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 1. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Ennyitől nem vagy terhes.
2020. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Odáig olvastam, hogy nem történt behatolás, csak petting. Akkor mégis mi a kérdés?
2020. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Félek nehogy maradt volna sperma valamelykkünk ujján és bejusson a hüvelybe, ami a terhességet okozhatja.
2020. jan. 1. 22:33
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire félsz, petting előtt készíts oda nedves törlőt. Vagy előbb menj el te, utána spermázzátok össze a kezeteket.

De ettől akkor se vagy terhes.

2020. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Én azt szeretném tudni, hogy ezt hogy oldják meg mindíg. 20 már multam, volt már jó pár dolog (fiú vagyok). De még olyan soha nem volt, hogy mind a ketten tapickoltunk volna a spermában. Itt meg mindíg megoldja valaki, hogy mind a kettőjüknek jut a kezébe. Most a pasi ilyenkor a lány kezébe engedi, utána meg szétkenik egymás között?? Vagy hogy lehet ezt kivitelezni??
2020. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen a lány kezébe s utána mivel első alkalom ilyen együttléttel megnézi ő is mi a helyzet, ezért történik ez:)
2020. jan. 1. 22:52
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Hanyagold még ezt a témát, nagyon éretlen vagy...
2020. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
A tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet bőrön keresztül teherbe esni. Az utána való zuhanyzás pedig nem fogamzásgátló módszer. Behatoláskor használjátok gumit (de normálisan, hogy ne szakadjon ki).
2020. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

Terhes nem vagy. Viszont meglepően pontos leírtad a tüszőrepedés tüneteit (bár a görcs az plusz, az inkább gyomorgörcs lehetett a stressztől).

De a szurkálást ebben a korban nem szokták érezni.

2020. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Kedves utolsó!

Megcáfolnálak. 19 éves vagyok, 15 éves korom óta érzem, hogy mikor van ovulációm. Azokon a napokon szúrkál és görcsöl a petefészkem körül és érzékeny lesz a mellem. Tekintve, hogy nyolcadikban tanultam biológiát, nem volt túl nehéz dolgom, hogy felismerjem, hogy bizony ovulálok.

2020. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!