Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy babát várok?

Lehet, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
A ciklusom 21.napjánál járok, és sokat dolgoztunk a férjemmel a babaprojekten. Egy hét múlva kell megjönnie, de ma (a szokásostól eltérően) intenzívebb barna folyásom volt, fáj a fejem, feszül egy kicsit a mellem, és eléggé hányingerem is van. Mivel szokatlanak ilyenkor ezek a tünetek, így nagyon reménykedem benne, hogy baba lesz! Szerintetek?
2020. jan. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kora terhes tünetek nincsenek. Még ideje se volt beágyazódni. Ha kesik akkor tesztelj.
2020. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!

Figyeltem a peteérésemre, ami 27-én volt. Úgy időzítettünk, hogy beleszámoltuk azt a pár napot is, amíg életben maradnak a hímivarsejtek, és hogy pont akkorra essen, illetve még azelőtt és utána is próbálkoztunk, hogy biztos legyen. Ahogy én számolom, most kell lennie a beágyazódásnak is, (ha megtörtént) amit tudomásom szerint szintén kísérhetnek a fent említett tünetetek. Ezért is fordultam ide a kérdésemmel, hátha tud valaki tanácsot adni. Egyébként mint írtam, jövőhéten kell megjönnie, szóval nem késik. Ha nem veszed a fáradtságot arra, hogy elolvasd normálisan a kérdésem, akkor inkább ne válaszolj kérlek!

További szép Napot!

2020. jan. 2. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Keress vissza az előző 1000 kérdésre a terhes lehetek??? kérdésre. 1 senki nem lát belétek, még az orvos sem. Meg kellene várni a teszt eredményt, én nem is tudom, hogy tudtok így együtt lenni a pároddal napra percre pontosan mert babaprpjekt. Lehet így élvezni egyáltalán? Ha hónapokig nem jön össze nem zavarodtok meg amúgy?
2020. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Mi bajod van válaszoló? Kepzeld elolvastam és arra válaszoltam. A beáfyazódás nem percre pontosan törtenik és nem is a nemvárt előtt egy héttel. Legalábbis nem fejeződik be! Tessék megforgatni a biosz könyvet!

Bár gondolom az a legnagyobb bajod, hogy nem írtam amire számítottál:BIZTOS TERHES VAGY!

2020. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Én leírom a tapasztalatomat.

Peteéréskor voltunk együtt a párommal, ami biztos volt, mert megérzem mindig.

Ovuláció után 6 nappal már menzesz görcseim voltak, pedig én sosem éreztem ezelőtt ilyet.

11,12,13 dpo-n nagyon erős görcseim voltak, majd amikor megkellett jönni minden elmúlt. Ezek után kezdett feszülni a mellem is.

Engem is mindenki lehurrogott, hogy nem lehet érezni stb..

Most pedig már 18 hetesen itt rugdos a pocaklakóm. 🥰

2020. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!