Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás utan nektek...

Beágyazódás utan nektek voltak tünetek? ( mellfeszules, görcsök , stb. )?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi nektek voltak-e tünetek rögtön a beagyazodas utan? :) ha igen le írnátok? Tudom nincsen korai terhes tünet,mielőtt még valaki leszól. Nekem tegnap volt a beágyazódás napja (beültetés miatt van végig kísérve minden ezert tudom) és azóta érzek kisebb görcsöket

.


2020. jan. 3. 16:40
 1/10 AkireM ***** válasza:

Szia! Remélem minden rendben lesz veled , mikor fogsz tesztelni ?

Én egy hete teszteltem pozitivat :) tobb terhességem is bolt mar eddig egyiknel se ereztem semmit... se cici fajas se semmi... a hasam mindig ugyanugy gorcsol szurkal az egesz ciklus alatt, viszont most olyan erosen gorcsolgettem azthittem hogy elkaptam vmi fertozest ... amikor mar 2-3 napja gorcsoltem teszteltem es pozi lett... az h a baba miatt volt a gorcs vagy tenyleg vmi baci feljebb kerult azt nem tudom, azota sem gorcsoltem csak a kis aprokat :) te erzel vmit?

2020. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon fáradt voltam. Szabályosan téli álmot tudtam volna aludni. Folyton pisilnem kellett (hormonok)
2020. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod hogy tegnap ágyazódott be?

A tünetek ilyenkor megegyeznek a premens tünetekkel. Ha tudod hogy nincsenek kora terhes tünetek akkor ezt is tudod :)

Nekem a szokásos premens tüneteim voltak, csak nem jött meg a vérzésem.

2020. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem tesztelek. Mindent szépen sorjában. Remélem jól megtud tapadni. Egyelőre nagyom semmi különöset nem érzek. :) utolsó a kerdesemben ott rejlik a válasz :)
2020. jan. 3. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel fogalmam sincs, mikor volt a beágyazódás, így nem tudok válaszolni erre a kérdésre. Viszont pms tünetek általában mindig vannak. Lehet, hogy akkor is olyanok voltak, de az is lehet, hogy simán csak pms miatt voltak.
2020. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Ciki nem ciki, én tudom.

Óvszerrel védekeztünk, elment a párom, követte, sehol a gumi, természetesen minden bennem, 2. Nap szurkalt a hasam alja. 14 nap múlva pozitív volt a teszt.

2020. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a beültetés utáni 9. naptól voltak mensi szerű görcsök naponta többször néhány napig és sikeres volt. :)
2020. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6! A beágyazódás kb 8-10 nap! 2. Napon biztos nem érezhetted
2020. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem az ovulációm után 11 nappal elkezdett a mellem megduzzadni, olyasmi volt, mint a menstruáció előtti mellfájdalom. Gyorsabban fáradtam, tudtam volna aludni bőven, holott nem vagyok egy nagy alvó. A menstruációm idején nem jött meg, vártam még két napot, de abban a két napban olyan hányingerem volt, hogy mondtam: kell teszt. Kettőt csináltam meg, mind a kettő mutatta, hogy pozitív.
2020. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, csak akkor voltak ilyen tüneteim, amikor végül megjött. Amikor pozitív lett a teszt, akkor az egész luteális fázisban semmiféle tünetet nem észleltem.
2020. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!