Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor az orvosoknak se...

Most akkor az orvosoknak se lehet hinni?

Figyelt kérdés
Ha egy srácnak megmondják h kb 0% az esélye hogy természetes uton gyereke legyen és mégis pár honap alatt összejön??(meg korábban is összejött,igaz az évek alatt)
2020. jan. 5. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Történnek csodák, bár én ilyen esetben talán a kedves anyukának nem hinnék (az apa kilétét illetően).
2020. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
egyértelmü annyira hasonlit a gyerek
2020. jan. 5. 09:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A 0% sosem jelenti azt, hogy lehetetlen, csak nagyon-nagyon pici az esélye (kb. mint a lottó ötösnek :)).
2020. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Meglépő lesz, de igaz: az orvos is csak ember. Ergo, tévedhet. Emellett tény, hogy 0% esély akkor van termeketelnsegre, ha hiányoznak valakinek az ivarszervei
2020. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kb 0% az esély az nem jelenti azt, hogy semmi esély.Nőt is ismerek aki meddőnek lett nyilvánítva aztán fél év alatt terhes lett.Pasiknál ez ugyanúgy megtörténhet.
2020. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a helyzet ezekkel a gondokkal, hogyha megvan minden szerve, akkor mindig csak az éppen aktuális helyzetet mutatják a spermaképek. Történhet olyan dolog az életében, ami miatt javulhatnak az eredményei, ilyenek lehetnek a kevésbé stresszes munkahelyre váltás, az életmódváltás, elkezd sportolni, leszokik a dohányzásról, nem fogyaszt alkoholt, egészségesebben, kiegyensúlyozottabban étkezik, stb stb stb. A férjem andrológusa azt is mondta, hogy egy rosszabb mintához elég egy rosszabb nap, amikor adta, sőt, az is előfordulhat, hogy mintaadáskor az eleje nem ment a pohárba, és az is torzít az eredményen (sajnos nálunk nem ez a helyzet). Szerintem nincs olyan, hogy két spermakép ugyanannál férfinél egyforma lenne.
2020. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat azért en kérnék egy apaságit...
2020. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy ha lesz is gyerekem, akkor minimum fél éves hormonkezelést kell kapnom, de még úgy sem biztos, hogy összejön. Nyáron elment bennem a barátom középidőben, nem gondoltuk, hogy "baj" lesz belőle, és bizony most várjuk az első gyerekünket.
2020. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem anno a doki azt mondta soha nem lehet gyerekem 5 éve mikor megismertem a férjem mondtam neki hogy ugy nézki nem lehet természetes uton utána pozitivat teszteltem 4 éves a kislányom, :)
2020. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Naná hogy tévedhetnek. Amikor először mentem nőgyógyászhoz gyógyszert feliratni, a vizsgálat után közölte, hogy nem kell nekem az, mert nem fogok tudni teherbe esni. Azért én kiharcoltam a gyógyszert szerencsére. Amikor már akartunk babát, ugyanez a doki ismét kivizsgált, megint elmondta, hogy kizárt, hogy én természetes úton terhes legyek. Ezek után kétszer is rögtön az első próbálkozásnál összejött a baba. Szóval ez ilyen, nem feltétlenül kell hinni minden orvosnak, sajnos különösen ebben az országban sok a felületes, elavult tudással rendelkező orvos, a normálisak már külföldön vannak...
2020. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!