Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a kérdésem lenne, hogy én a multhéten együtt voltam a férjemmel és probálkoztunk a baba ügyön, viszont nekem nem jött meg a havim sem és olyan érzéseim vannak mintha jönne meg. Érzek magamon változást, többet alszom már 2x előfordult az is hogy délutánonként lefeküdtem aludni, mert annyira fárattnak éreztem magam, gyakrabban járok mosdora, fáj a derekam, egyik éjjel akkora görcsöm volt hogy felkelett keljek de viszont készitettem kettő terhességi tesztet a napokban egyiket a tegnap reggel de negativ lett, lehet hogy még nem mutatja ki, mert tul pici még ?
2020. jan. 6. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Mikor kellett volna megjonnie?

Amelyik napra "várod" a menstruációdat, de nem jön meg, utána már csinalhatsz tesztet. Annak már pozitívnak kellene lennie, ha terhes vagy.

Ha pedig eltelt ez a nap, és negatív a teszt, akkor valós hogy nincs baba, csak késik.

2020. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha a múlthéten voltál együtt a férjeddel, akkor az még korai lenne a tesztnek.

Érezhetsz szerintem változást, mert én is nagyon sokat éreztem a beágyazódástól kezdődően, de azért ne figyeld magad nagyon, mert lehet, hogy pont ezért produkálsz ilyen tüneteket!

Drukkolok, hogy sikerüljön! 🥰🍀


19 hkm.

2020. jan. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha múlt héten voltál együtt a pasiddal, akkor ezek a tünetek nem terhességet jelentenek, és a teszt is korai, mert ki se mutatja, még ha az is lennél.

Kicsit jobban utána járhatnál a dolgoknak.

2020. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
December 23-ra vártam e menstruáciomat de nem jött meg azóta sem, viszont mi a férjemmel a múlthéten próbálkoztunk.
2020. jan. 6. 11:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már azelőtt kimaradt a mensid, hogy abbahagytad volna a védekezést? Akkor nem terhes vagy, hanem hormonzavarod van.
2020. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem védekezünk, és karácsony hetén is voltunk együtt úgy
2020. jan. 6. 11:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy.
2020. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék menthetetlen? :)
2020. jan. 6. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem fogod fel, amit írnak.

Ha 23-án kellett volna hogy megjöjjön, de nem jött és most negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.

2020. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó én ezt most nem értem. 23-án kellett volna megjönnie de nem jött. Majd utána (a mult héten) elkezdtetek próbálkozni. Nem is volt furcsa hogy próbálkozás előtt már nem jön meg? Aztán meg egy múlt heti aktusból fogant babát akarsz kimutatni teszttel, amikor hétfő van?! Itt több soron nagy a baj.
2020. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!