Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki ugy esetleg...

Járt már valaki ugy esetleg hogy 8honapos kis babaja volt. Es teherbe esett? Ha igen akor utana nehéz volt a terhesség?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
8 helyett 10 hónaposan és tervezetten. Most vagyok 20 hetes és nem nehéz, könnyebb mint az első volt. Nincs időm rosszul lenni🙂
2020. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Tesomnál 5 hónapos volt a pici amikor terhes lett. 14 hónap van a tesók között
2020. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Tervezetten, a nagy 5 hónapos korában fogant meg a második. Csodálatos volt a várandósság és a 2 picivel is, annyira hamar összenőttek, hogy sokkal könnyebb volt amikor 9-10 hónapos volt a kicsi és 2 éves a nagy, mint amikor egyedül volt még a nagyobbik. Nekünk ez olyannyira bevált, hogy ugyanilyen kis korkülönbséggel született még 2. 😊
2020. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
10 hónapos volt tervezetten, viszont ikrekkel. Nekem nagyon nehéz volt. Többszörösen veszélyeztetett voltam, de amúgy is nagyon rosszul viseltem azt a terhességet ( az első igazi alimterhesseg volt minden rosszullét nélkül)
2020. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!