Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 5nappal lehetne...

Nem várt előtt 5nappal lehetnek ezek a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Izomlázat érzek a köldökömnél, alhasamban. Néha késszúrást érzek és olyan furi az alhasam. Mintha görcsölne a méhem vagy nem tudom. Amikor a fiammal terhes voltam ilyen érzés volt a keményedés. Még nem akarok tesztelni csak jövőhéten
2020. jan. 6. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen ezek a premens tünetek. Vagy menzesz lesz vagy terhesség. Tesztelj ha késik már.
2020. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, mikor terhes lettem, de mivel terhesség miatt volt tünet a teszt is halvány pozi lett 5 nappal nem várt előtt, de érdemes még várni, mert igazán egyértelmű nem várt napján volt, előtte olyan halvány, hogy el se mertem hinni, kb 9 tesztet csináltam xD


Sajnos egy gyerkőc után a nyáron volt ugyan ilyen élményem, tünetek, tesztek, mégis megjött. Szóval bármi lehet, ha te biztosra tudos, hogy csak terhesen volt ilyen furcsa, akkor én mernék reménykedni, legutóbb én is azért mertem tesztelni, mert csak a fiamnál volt ugyan ilyen érzés. Sok sikert, hátha most is egy kis élet elindulása okozza :)

2020. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az, lehet, hogy nem, ezt mi nem tudhatjuk.
2020. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen és megjött időben, pedig teljesen biztos voltam benne, hogy most sikerült.
2020. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!