Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a furcsa, kellemetlen...

Az a furcsa, kellemetlen érzés peteéréskor, a tüsző repedése előtt vagy után van?

Figyelt kérdés
Kicsit fájó kellemetlen érzés azt jelzi, hogy meg fog repedni a tüsző vagy olyankor már megrepedt és azért van az az érzés
2020. jan. 7. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőrepedés plusz-mínusz egy héten okozhat szurkását a tüsző. Repedés előtt feszít, ahogy nő, a repedéskor is szúrhat, és utána szintén. (A tüszőből kiszabaduló folyadék irritálhatja a környező szöveteket, ez okozhat utána szurkálást.) Szóval szurkálásból nem lehet objektíve megmondani, hogy most éppen mi van.
2020. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szerettem volna tudni :) Mondtam az akkori nődokimnak,hogy érzem mikor melyik oldalon érik a pete (kikacagott), s jó lenne tudni, melyik mozzanatnál fáj. Választ nem kaptam, én is csak neten olvastam, hogy a már kiszabadult tüsző miatt feszít a folyadék, és azt érezzük páran (nem mindenki). Nekem egy nap szokott olyan határozott lenni, hogy lépésre is érzem, s volt olyan is, hogy akkor szexeltünk, amikor fájt, a lábam is alig bírtam felhúzni. Mindenesetre teherbe akkor estem, amikor nem figyeltem semmit, kicsit elengedtem a témát.
2020. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!