Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-12. dpo rozsaszin folyas...

10-12. dpo rozsaszin folyas es 2 tuhegynyi verpotty jelenthet beagyazodast?

Figyelt kérdés
6-8.dpotol van nagyon enyhe rozsaszinezesem es 2napja bo folyasom (mensi elott mindig szaraz idoszakom van) es ma 10-12.dpon 2 pici verpottyot lattam.
2020. jan. 9. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nincs beágyazódási vérzés. Egy mikroszkópikus sejtcsomó nem csinál vérzést.
2020. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább meg fog jönni. De én csak a saját tapasztalatomból beszélek. Mások itt a gyakorin vérezgettek és mégis terhesek voltak, szóval sok mindent hallani.
2020. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elso babammal en is 12.hetig verezgettem hol jobban hol kevesbe.ott az volt a gyanus hogy rozsaszinezek de nem valt at verzesbe
2020. jan. 9. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Terhesség alatt a vérzéa progeszteronhiány. Ami neked van az köztivérzés. A beágyazódás nem vérzik akármit írnak a webbetegen. Kérdezd csak meg az orvosodat.
2020. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anno en is progeszteronhianyra gyanakodtam,megsem kaptam ra semmit.az orvos annyit kerdezett h milyen gyakran szortelenitek.hiaba mondtam h verezgetek
2020. jan. 9. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!