Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsetelo verzes. Beagyazodasi...

Pecsetelo verzes. Beagyazodasi lehet? Erdemes tesztelnem? -Ha igen, mikor? Koszonom.

Figyelt kérdés

Menstruacio utani 16. Napon pecsetelo verzes tapasztaltam. A fehernemun vettem csak eszre, halvany rozsaszin nagyon keves vert, ez tegnap volt, azota semmi.

A menstruciom az utolso naptol szamitva 23-24 napra szokott megjonni.

27 eves vagyok.

Gondolhatok beagyozodasi verzesre, vagy az idoben maskor kene hogy tortenjen ( ha tortenik)?

Ha igen, mikor erdemes tesztelnem?

Esetleg ha valakinek van hasonlo tapasztalata felidoben levo pecsetelo verzesrol, orommel fogadnam a valaszat.

Koszonom.



2020. jan. 10. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elmúlik a vérzésed onnantól számolod a ciklusaidat??

Jól értem??

2020. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
A ciklus a menstruáció első napjától számoljuk!! Így sajnos a kérdésedre sem lehet érdemben válaszolni.
2020. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

2-es:

Ezért kérdeztem én is.

2020. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve gondok vannak ott, hogy a ciklust nem a menstruáció utolsó napjától nézzük, hanem az elsőtől. Rendbe kéne rakni itt a dolgokat ahhoz, hogy erre választ tudjunk adni 🤷🏻‍♀️

Egyébként ha a Te teóriád szerint nézzük, és kb 4-5 napig vérzel, akkor az 20-21. Ciklusnap, ami lehet már beágyazódás :)

2020. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!