Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projekten vagyunk....

Baba projekten vagyunk. Decemberben a megfelelő időben együtt voltunk. Midig 28 napos volt a ciklusom. Nem jött meg akkor, amikor kellett volna. Ehelyett 32. napra jött meg. Talán lehetne terhesség?

Figyelt kérdés

Bár nem hiszem hogy az.. De Sose késett még és clearblue digitális teszt negatív lett ma reggel, és meg is jött.

Terhessegi tüneteket produkálok.. Ma reggelig azt hittem terhes lehetek. A melleim fájnak feszülnek elég érezhetően szokatlanul még most is. A méhem szurkal, végig olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni. Tejszeru folyásom is volt az nem sok. Szédülök néha. És gyakran fáradt vagyok. Digitális jó minőségű 99% pontos teszt szerint nem vagyok tehes.. Sajnos. Csak olyan fura ez a mell érzékenység.. És hogy 4 napott késett.. Ami sose volt jellemző.. Igy most 32.napra jött meg.. Ez sajnos most össze zavart a következő próbálkozásra.. Hogy mikor lesz ovulaciom.. Csak miért hittem azt hogy terhes vagyok.. Miért voltak /vannak olyan szokatlan tüneteim.. És miért késett 4 napot..pont próbálkozás utáni időszakban Annyira össze vagyok már zavarodva. Egyébként nemrég óta kezdtünk el próbálkozni.. Nem vagyok még rá görcsölve..csak tanácstalan vagyok.



2020. jan. 13. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni
2020. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen írtam hogy ma reggel jött meg a menstruációm :( 32.napra.. De eddig 28.napra jött meg mindig.
2020. jan. 13. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a sok tünet figyelésből bizony úgy tűnik, hogy rá vagy feszülve. Sajnos ha megjött a menstruációd, nem fogant meg a baba (persze kevés ellen példa van erre, de iszonyat ritka).

A teszt kimutatta volna már napokkal ezelőtt, ha lenne baba.

Lazuljatok, próbálkozzatok, lényeg a nyugalom, jönni fog az a baba!

2020. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Negatív lett a teszt es megjött. Akkor nem vagy terhes, nincs kérdés. Attól késett, h izgatott voltál és vártad, h sikerült. A test mindenre reagál. Majd fog sikerülni, ne aggódj!
2020. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így kezdődött nálam is minden, 3 hónappal ezelőtt! Az, hogy késik néhány napot, teljesen normális dolog, akkor is, ha mindig pontos! Nekem is az, még is előfordult és nem volt köze babához!
2020. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtünk próbálkozni, nekem is felborult a ciklusom. Mindig pontosan 26 napos volt, akkor 28-29 lett.

Ne aggódj ennyire ezen. Egyszer csak legyetek együtt a pároddal, amikor kedvetek van hozzá, idővel pedig jön majd a baba

2020. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van menstruáció és a teszt is negatív, nem vagy terhes. Az, hogy késett, hormonálisan is lehet, sok nőnél felborul a ciklus, ha gyermeket tervez. Nekem is mindig 28-29 napos ciklusaim voltak, viszont nálam meg rövidült. Nem vagyunk gép, hogy óramű pontossággal működjünk.
2020. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem projekt. Csak szex.
2020. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőhöz szólnék...hogy úgy írom le ahogy akarom.. Ne te magyarázd már meg hogy ez projekt vagy szex. Értelmes kommentet várok. Nem pedig ilyen értelmetlen, kötekedős sz@r választ! Köszönöm
2020. jan. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!