Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció vége utàn 4...

Menstruáció vége utàn 4 nappal pozitív terhességi teszt. Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Férjemmel együtt voltunk dec.24-én. A terhességi tüneteim ugyan azok voltak már nagyon hamar, mint amikor a kislányom megfogant. Viszont január 4-én rendesen megjött, nem csak barnás és enyhe vèrzès volt, hanem rendesen megjött ahogy szokott. A terhességi tüneteim maradtak ezért csinàltam egy tesztet ami halvány pozitív lett. Lehetek terhes vagy csak korai vetélés miatt pozitív? Valakinek tapasztalat?

2020. jan. 14. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Lh csucsra is reagalhat halvany pozitivan. Tudsz kepet mutatni?
2020. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Akármi lehet. De lehetsz terhes, persze. Hány olyan nő van, aki jó darabig vérzik, megjön neki rendesen a terhesség alatt is?! Sok ilyen van.

A másik eset is lehetséges, sajnos, hogy kémiai terhességed van/volt.

2020. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is inkabb kémiai terhességre gyanakodnék. Várj pár napot és ha erősödik a teszt akkor viszont lehet hogy mégis lakik ott valaki.
2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Kémiai terhesség lehetett. Menstruáció nincs! Terhesség alatt. Vérezgetés igen, de az sem nagy mennyiségben.
2020. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, erről talán kérdezz meg egy nőgyógyászt. ;-)
2020. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok, ne haragudj kérdező, hogy ide írok. De nagyon kész vagyok már. Mi lehet a baj? 1 hónapja próbálkozunk babával, de megjött, de ez most nagyon durván. Rengeteg csomok (alvadt vér) is jön ki, derekam hátam szét szakad, hasam napi 2x tuti megy, meg görcsölök is. Főleg bal oldalt középtájon, vagy lejjebb, meg teljesen a nemi szervemig beáll a görcs. Mi lehet ez? 😔
2020. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
5! Menstruáció az, amikor a meg nem termékenyített petesejt távozik a méhnyálkahártyával. Szóval menzesz alatt kizárt a terhesség! Járj utána. És ne ismerősöknek higyj, mert ők azt mondják. Mensi időpontjában vérezgetés lehet csak más problémák miatt!
2020. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!