Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tesztelhetek már?

Szerintetek tesztelhetek már?

Figyelt kérdés

Tegnap véreztem

Ami tartott talán 2-3 óráig de nagyon gyengén

Aztán azóta semmi a mellem fáj, és a hátam

Tesztelhetek szerintetek?


2020. jan. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Felőlem bármikor.
2020. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
No de mégis, a ciklusod hányadik napján vagy? Elmaradt menstruáció előtt nemigen érdemes, mert akármi lehet a korai pozitív tesztből is...
2020. jan. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha vérzett tegnap akkor nyilván nem a ciklusa közepén tart! Jóistengyerele!


Kérdező, nyugodtan tesztelhetsz már!

2020. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Felőlem lejöhet a jóisten, de azt írta, 2-3 óráig vérzett csupán, ebből én nemigen következtetek semmire, mert a menstruáció nem ilyen rövid vérzés. Persze lehet úgy értette, hogy a szokott időben érkezett a vérzés, de csak ennyi ideig tartott, de mivel mindezt nem tette hozzá, nekem meg nincsen kristálygömböm, így rákérdeztem, tényleg milyen hülye is vagyok. Miért is zavar ez annyira téged, most komolyan, hogy belém állj, meg jósitengyerelezzél, mint valami ovis, nem dugott meg mar reggel sem a férjed, vagy mi a búbánatért vagy ilyen frusztrált? Nem kell válaszolni minderre, a magadfajta idióták kirohanásai miatt rühellik sokan ezt az oldalt, nyilván élőben nem lenne ekkora a szád. Szebb napot, ha ez a legnagyobb örömöd az életben, hát nem sajnálom ezt a szórakozást tőled.
2020. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen, de szánalmas vagy, nem tudsz értelmezni, erre belém állsz, elkezdesz személyeskedni. :D Ma reggel nem, de tegnap este igen, ha már ennyire kíváncsi vagy a magánéletemre! :D


Szerinted mi okból jelentkezne vérzés, ha épp a ciklusának nem abban a szakaszában jár? Meg akkor miért tenné fel a kérdését a teherbeesés kategóriában? Ha hormonzavaros lenne, akkor nem a nők egészsége kategóriába sorolná a kérdését? Logika nem túl sok van nálad!

2020. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen most kell megjönnie... Kedves utolsó kommentelő köszönöm szépen ☺️ 😘 😘
2020. jan. 15. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2020. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!