Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan létezik, hogy reggel...

Olyan létezik, hogy reggel negativat teszteltem, ugyan az nap este pedig már pozitívat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így volt, ezek szerint igen. Függ a tesz érzékenységétől és a pisi koncentrációjától (mikor voltál utoljára és mennyit ittál előtte).
2020. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a délutáni tesztjeim mindig erősebbek voltak, mint a reggeliek. Teljesen mindegy volt, hogy mennyit ittam előtte; és hogy mit ír meg a 'nagy könyv'.
2020. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csütörtök reggel negatív, péntek délután pozitív volt.
2020. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ahogy előttem már írták, függ a teszttől, illetve a vizelet koncentráltságától. Nekem a délutáni tesztem erősebb pozitív volt, mint a másnap reggeli. A teszt ugyanolyan volt, viszont a délután végzett teszt előtt hosszú ideig nem mentem mosdóba, mivel úton voltunk, míg a reggeli teszt előtt valamikor éjszaka voltam pisilni.
2020. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!