Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség lesz vagy ne...

Kémiai terhesség lesz vagy ne engedjem még el? Megnézitek a teszjeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Valamilyen csoda folytán 8.dpon halvány pozi lett a tesztem


Ma a 11.dpon vagyok, de nem erősödött látványosan.


Kémiai lesz vagy ilyenkor még ne várjak látványosabb erősödést?



Tesztek:


[link]



[link]



Fenntről lefele vannak sorrendben


Az első képen a legfelső a legelső

A második linken a legalsó a mai



2020. jan. 16. 06:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem látványosan erősödik, kár ennyire paráznod. Csoda, hogy a 8. Dpon már halványan volt rajta csík. Még mindig nagyon korán van! A kimaradt mensi után 1 nappal biztos már jó erős lesz. Halkan gratulálok itt is.
2020. jan. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Azért írtam ki újabb kérdést, hátha itt többen ránéznek, mint a másik kérdésem végére elküldött tesztekre:)

2020. jan. 16. 06:42
 3/78 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat de szerintem ez száradási csík mind. Szürke és 3 nap után már erősödnie kellett volna.
2020. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Ahogy belemártom rögtön kijön. Biztosra mondom, hogy ez nem az, ellőttem már egy párat:)
2020. jan. 16. 07:18
 5/78 anonim ***** válasza:
Nekem pont igy volt, ugyan ezzel a teszttel, pont a 8.dpotol. Sajnos menzesz lett. A predictor csont negativ lett ezekkel egyidejuleg :/ Drukkolok, hogy Neked maskent legyen!
2020. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy predictor earlyt. Ez a teszt nem a legjobb.
2020. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
Veszek mindenképp. Két napja du a predictoron is lett valami kis halvány izé, azzal hétfőn szeretnék tesztelni, kissé sokallom az árát
2020. jan. 16. 07:44
 8/78 anonim ***** válasza:
Nekem volt példa mindkettőre.Nem erősödött nagyon csak egy picit a teszt,1 hét után megjött.Rá 4 hónapra megint teszteltem,épp hogy látszott valami a teszten(facelle).3 nap mulva erősebb lett de még mindig nagyon halvány volt a csík.Na ott gondoltam ez is tuti kémiai,de nem jott meg.Rá 10 napra lett csak olyan erős,mint a kontroll csík.Most 2 hónapos a babám. :))Szóval attol hogy halvány,még ezt így sajnos nem tudhatod mi lesz,még bármi lehet.
2020. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez biztató :))
2020. jan. 16. 07:53
 10/78 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szaradasi lesz, szurke, nincs szine😔

De drukkolok, mert nagyon koran teszteltel

2020. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!