Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma ebredesi homersekletem...

Ma ebredesi homersekletem 36.7-rol 36.6-ra esett,12. dpo. Delelotti facelle teszt halvany pozitiv. Hihetek neki? Vagy megindult valami de mivel esik le a hom, megis megjon?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap este ennel erosebb x epil pozitivom volt. Bocsi, de teljesen osszezavarodtam.


2020. jan. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem annyi facelle tesztem lett ilyen ss nem lett baba! :( Vegyel predicatort! Az tuti! Remelem nalad baba van! Szoritok!!
2020. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A predictor earlyre gondoltal? Nem mertem kiirni, ne kapjak lehurrogast, de az a 9. dpo-n volt ugyanilyen halvany pozi mint a mai facelle.
2020. jan. 16. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen??? Az viszont jo jel akkor!!! Holnap is ismeteld meg hogy erosodik e! Kesik mar amugy? En ma fogok tesztelni! Nekem meg nem kesik van 3 napom de nem birom ki
2020. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szombaton kell megjonnie. Ma vagyok a 12.dpo-n. Hat kivancsi leszek. Vasarnap tesztelek kovire.
2020. jan. 16. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
0.1 Celsius-fokról van szó, az nem esés. Nyilván attól is függ, hol a cover line-od, de szerintem most próbálj kicsit megnyugodni. Pozitívat teszteltél, és a hőd is viszonylag fent van, ne aggódj.
2020. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat nem birtam ki es csinaltam ma este meg egyet. Igazabol csak a homersekletem miatt furcsallom, de ha igy erosodne meg szombatig, orulnek nagyon::) szombatra nem varom. [link]
2020. jan. 16. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez pozi!!!! Gratula!!! :)))
2020. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi, de el sem hiszem amig orvos nem latott:) meg persze amig elnem multak a “most nem kellene megjonnie” napok:/
2020. jan. 16. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látod, kérdező! Minden rendben lesz, gratulálok!
2020. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!