Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e tehres úgy a barátnőm,...

Lehet-e tehres úgy a barátnőm, hogy miután elélveztem, rá 4 órára hozzá értem a péniszemhez, majd megujjaztam őt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy gyermekdeden fog hangzani,de ez egy pad helyzet,és úgy mint sokan mások nem tudom mit kellene tennem. A legjobbnak az imádkozás lehetősége tűnik


Legutóbb történt,hogy a barátnőm kielégített engem,elélveztem,de a péniszemet csak módjával,alig töröltem meg. Ezután elraktam,eltelt 4 óra. Amikor legközelebb hozzá értem a péniszemhez,az teljesen száraz volt EBBEN BIZTOS VAGYOK,viszont a makkom még nedves,mivel az a bőr felület nem érintkezett levegővel.

A péniszem maga teljesen száraz volt,ezért amikor elővettem és ,,húztam rajta'' néhányat,a kezem sperma közelébe sem került. Igen ám,de hozzá értem a makkomhoz is. Alapvetően nem tűnt nedvesnek,ezért nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet,de utólag belegondolva volt rajta valami folyékony,ami akár lehetett sperma is. A hüvelykujjammal értem hozzá ahhoz a részhez,amely spermás LEHET,majd utánna elkentem a mutató ujjamon. Utólag megvizsgálva a helyzetet,amikorra mutató ujjam a hüvelyébe került,az már egyáltalán nem volt nedves,de balesetek adódhatnak.

Tisztában vagyok vele,hogy a terhesség esélye fenn áll,mivel termékeny időszakban történt ez az egész. Viszont nyugtat a tény,hogy az előző ejakulációmhoz képest eltelt 4 óra,és azt a NAGYON KEVÉS spermát,amit az ujjaimhoz ért,elkentem a bőrömön,és teljesen száraznak éreztem a kezemet. Valamint az a sperma,még nyállal is érintkezett,és úgy tudom,hogy a nyál lassítja a spermák mozgását,hát ha még elkentem teljesen,és 4 óráig a makkomon volt. Plusz ha elkenik a spermát,elméletileg elveszti a nemzőképességét,mert sérülnek a hímivarsejtek.

Tisztában vagyok vele,hogy hülyeség volt,és nem akarok megfutamodni,felvállalom ami történt.

Dorgálás helyett,inkább személyes véleményre,tapasztalatokra lennék kívácsni.

Egy ciklus alatt ovulációnál ugye 20-30%os a teherbeesés esélye. Ennek tudatában fogunk is tesztet vásárolni,viszont az említett körülmények miatt nem gondolom azt se,hogy annyira releváns. Vagy,ha az is ez a 20-30%os esély,jóval kevesebbre redukálódik.

Szóval várom a véleményeteket. A mensijének 23-26 környékén kellene megjönnie. Mit gondoltok?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm



2020. jan. 16. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így terhes, de máskor mosd már meg a farkadat ürítés után.
2020. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hírekbe kerülnétek, ha ettől terhes lenne.


De azt én sem értem, miért nem tisztálkodsz...

2020. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pad helyzet?


Inkább patthelyzet lesz az...

2020. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pad helyzet LOL :D


Én meg azt nem értem, hogy ha ennyire bizonytalanok vagytok, akkor miért nem mentetek már el dokihoz esemény utáni tablettáért.

2020. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy terhes lenne, azért ilyen könnyen nem megy, de persze, vegyetek tesztet, az a biztos.
2020. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet!


/ pad helyzet... azt hittem elsőre, h. valami egy padon történt 😁/

2020. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem az ilyen kérdéseket... Ha 2 ember védekezés nélkül együtt van, akkor sem biztos, hogy egyből teherbe esik! Nem majd így...
2020. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, mert a spermiumok sokáig életben tudnak maradni, de nagyon kicsi az esélye, mivel ez nem mennyiség, nem a hagyományos módon jutnak a hüvelybe, és még akkor sem biztos a teherbe esés. Szóval mint egy lottó ötös.
2020. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddigi hozzászólónak! Kicsit nyugodtabb lettem
2020. jan. 17. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem eddig minden exem megmosta a farkát szex után, szerintem ez alap higiénia. Szóval legközelebb most meg,mert elég undorító és büdös a rászáradt sperma...
2020. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!