Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség?

Szerintetek terhesség?

Figyelt kérdés

2 hete késik majdnem (ez a 13. nap), tegnap, a 12. napon a 7. teszt is negatív lett, de a méhnyakam magasan van és általában kemény, tegnap este puha volt és lentebb volt, de ma reggel megint fent van és kemény nagyon.. semmi jel nincs se mensire, se terhességre, a mellem fáj, duzzadt néha nagyon, de néha pedig egyáltalán és puha is. Illetve ingerlékeny vagyok, de az időnként máskor is.. Stresszes voltam decemberben és január első hétében, de már az sem, próbáltam mindent, vörösbort, meleg fürdőt, tornát, mindent, de nem akar megjönni.


Hétfőn kérek időpontot, de rettegek, hogy ott kiderül, hogy terhes vagyok, mert védekeztünk óvszerrel mindig, előváladék viszont kerülhetett belém pár alkalommal.


Sokszor olvasom itt, hogy csak több hét után mutatta a teszt a terhességet és eléggé félek.


Mit gondoltok?



2020. jan. 17. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tisztában vagy a méhnyakad állapotával (wtf?), akkor azzal miért nem, hogy nem vagyunk gépek és sok minden, többek közt a stressz, befolyásolja a ciklust? 7 tesztet csináltál, mind negatív, nem vagy terhes. Majd ha lenyugszol, megjön.
2020. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki fog biztosat mondani.
2020. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhesség. Ennyi tesztből legalább egynek halványnak kellett volna lennie. Lehet stressz vagy vmi hormonális probléma is, majd az orvos többet tud mondani.
2020. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Méhszájat is azonos időben nézzük.. Esti nem mérvadó reggel.

Tegnap este és a ma este hasonlítandó össze!

2020. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!