Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nemvárt, csináltam...

Ma van a nemvárt, csináltam fél órája egy Medi-lab tesztet Nagyon halványan mintha lenne rajta valami. Szerintetek már esélytelen a babuci?

Figyelt kérdés

2020. jan. 17. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Nektek mikor lett pozi a teszt?
2020. jan. 17. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján délután halvány volt, de jól látható. Másnap már teljesen erős volt.
2020. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Elég nyersen fogalmazott az utolsó válaszoló, de valljuk be, van igazsága. Sem kép nincs, sem bármilyen infó, amiből értelmes válaszokat lehetne adni. Mit mondjunk erre szerinted? Vagy igen, vagy nem. Egyedi a ciklusod, fogalmunk nincs mikor fogant, nem látunk bele a méhedbe sem. Holnap vagy hopnapután ismételd meg, ha nem lesz pozitív, vagy egyértelműen erősebb a "mintha lenne ott valami", akkor nem vagy terhes.
2020. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha bizonytalan az eredmény, csinálj egyet holnap vagy holnap után. Reggel. Drukkolok.
2020. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mi a jó fészkes fene baj van a babuci és a pozi szóval?! Menjetek már máshova kötekedni. Kedves kérdező, tölts fel egy képet a tesztről :) Ha halványan is, de van ott valami akkor, ha a napokban erősödni fog akkor baba :) Nekem nemvárt elótt 2 nappal lett pozitív, de ez mindenkinek más mikor lesz POZI (😀) :)
2020. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!